Gofry w kształcie serc, Wafle, Rurki z kremem, Kanapki-muszelki, Tosty francuskie, Naleśniki amerykańskie, Pierożki, Pączki amerykańskie, Panini, Ciastka. 

Zestaw zawiera 2 komplety wymiennych płyt: jeden do kanapek, drugi do gofrów. Możesz dokupić pozostałe 10 wymiennych płyt, dzięki którym zaskoczysz swoich bliskich codziennie inną przekąską. Bez problemu zdemontujesz i wymienisz płyty. Gdy urządzenie ostygnie, wystarczy wcisnąć przycisk znajdujący się wewnątrz opiekacza i wyjąć płytę. Do każdego zestawu form dołączone są książeczki z prostymi przepisami na pyszne gofry, naleśniki, pączki, czy tosty francuskie.

Gofry Czekoladowe

Porcja na około 8 gofrów.

W misce wymieszać 200 g miękkiego masła, 200 g cukru pudru i 4 jajka. Przesiać 170 g zwykłej mąki i 30 g kakao w proszku. Wlać masę z jajek do miski i energicznie mieszać. Odstawić na kilka minut. Piec przez 5-6 minut.

Gofry z parmezanem i szynką parmeńską

Porcja na ok 24 gofrów.

Pokroić 4 plastry szynki parmeńskiej w paski. W rondlu podgrzać 150 ml mleka, 50 g masła, 1 szczyptę soli i pół torebki drożdży. W misce wymieszać 175 g mąki, 1 szczyptę soli, pół torebki drożdży i ciepłą mieszankę. Dodać 4 jajka, szynkę parmeńską, 40 g startego parmezanu i 1 łyżkę stołową posiekanej bazylii. Piec przez 4-5 minut.

5 argumentów za Snack Collection:

  1. Jeden produkt, nieskończenie wiele możliwości
  2. Łatwa wymiana płyt
  3. Nieprzywierająca powłoka
  4. Kolekcja 12 wymiennych płyt
  5. Bezpieczeństwo użytkowania