Technologia już dawno wkroczyła do naszych domów. Mamy spersonalizowaną telewizję, zdalne sterowanie oświetleniem i asystentów głosowych. Coraz więcej intuicyjnych funkcji posiadają również sprzęty AGD. Przykładem są autonomiczne roboty sprzątające, lodówki z elektroniczną listą zakupów czy inteligentne zmywarki. Te ostatnie cieszą się popularnością zarówno wśród rodzin, jak i singli. Wybierając zmywarkę, warto zwrócić uwagę nie tylko na funkcje, ale też wygodę użytkowania i kwestię ochrony środowiska. Sprawdź, co potrafi nowy model od marki Haier.

Myje nietypowe naczynia

Talerze, szklanki, sztućce, kubki – zazwyczaj to właśnie one trafiają do zmywarki. Urządzenie to świetnie radzi sobie również z czyszczeniem garnków i usuwaniem tłuszczu z patelni. Na tym jednak możliwości się nie kończą. W niektórych sprzętach można myć naczynia nie tylko o rozmiarach tradycyjnych, ale również niestandardowych. Takie udogodnienia znajdziemy w zmywarce Haier i-Pro Shine Series 6 XI 4A4M4PB, która oferuje największą przestrzeń załadunkową na rynku.

Wnętrze urządzenia zostało powiększone o 11 proc., a jednocześnie zachowało klasyczne rozmiary na zewnątrz. Dzięki temu możemy włożyć do zmywarki np. blachę z piekarnika. Do tej pory takie elementy trzeba było czyścić ręcznie pod wodą. Na szczęście to już przeszłość.

Materiały prasowe

Dokładniejsze zmywanie

Większa pojemność zmywarki to tylko jedna z zalet modelu Haier i-Pro Shine Series 6 XI 4A4M4PB. Urządzenie wyposażono w nowe ramię natryskowe H-Spray Arm, a do tego system rozprowadzania wody, co pozwala osiągać 60 proc. lepsze rezultaty zmywania niż do tej pory. Pamiętajmy, że zmywarka to sprzęt, którego używamy codziennie. Jeśli chcemy umyć lekko zabrudzone talerze czy kubki, warto skorzystać z programu mycia i suszenia, który trwa zaledwie 59 minut.

Z kolei do mocno zabrudzonych i przypalonych naczyń, idealny będzie Program Intensywny – czyści naczynia w temperaturze 75 st. C. Program ten pozwala też zadbać o dziecięce akcesoria. Butelki dla niemowląt są tak dokładnie suszone, że można je włożyć od razu do szafki.

Ochrona przed stłuczeniem

Wiele osób zastanawia się, czy w zmywarce można myć delikatne przedmioty ze szkła. Do takich należą np. kryształowe kieliszki czy miski wykonane z ceramiki. Producenci zadbali również i o to. Mając nowy model marki Haier, nie musimy obawiać się, że nasze cenne naczynia ulegną uszkodzeniu.

W środku zmywarki znajdziemy kosz o specjalnej konstrukcji, która zapewnia szczególną ochronę najdelikatniejszych przedmiotów. Dzięki podwójnej podpórce i nowemu gumowemu wykończeniu kruche naczynia są bezpiecznie zamocowane. Po wyschnięciu będą nie tylko czyste i lśniące, ale przede wszystkim w nienaruszonym stanie.

 

Materiały prasowe

Intuicyjny dobór parametrów

Używanie zmywarki powinno być przede wszystkim wygodne. Jeśli nie wiemy, jaki program wybrać, wystarczy zrobić… zdjęcie naczyń. Przy użyciu sztucznej inteligencji aplikacja hOn i funkcja Washing Lens automatycznie dobiorą najlepsze parametry zmywania – optymalne rozłożenie wsadu oraz najwydajniejszy i najszybszy cykl. W ten sposób oszczędzamy czas, pieniądze i kontrolujemy poziom zużycia wody.

W zależności od tego, jak bardzo zabrudzone są naczynia, sprzęt sam dobiera temperaturę cyklu i czas mycia. Oprócz tego zmywarka wyposażona jest w czujnik zabrudzenia, który analizuje stopień mętności wody podczas fazy programu. A dzięki wewnętrznemu oświetleniu możemy załadować zmywarkę wieczorem, nie zapalając światła w kuchni.

 

Ekologiczne programy

Myjąc naczynia w zlewie, zużywamy ogromne ilości wody, szczególnie ciepłej. Przewagą zmywarek jest to, że pomagają oszczędzać wodę i prąd. Możemy za jednym zamachem umyć większą ilość naczyń, używając tej samej wody. Jeżeli mamy niewielką ilość naczyń do umycia, warto skorzystać z funkcji połowy załadunku albo z cyklu trwającego jedynie 20 minut. Takie rozwiązania oferuje właśnie Haier i-Pro Shine Series 6 XI 4A4M4PB – to model o najwyższej klasie energetycznej, przez co zużywa mniej energii.

Producenci zadbali też o to, aby urządzenie pracowało cicho. Dlatego wyposażyli zmywarkę w nowy bezszczotkowy silnik – jest energooszczędny i bardziej wydajny. To jeszcze jeden dowód na to, że nowoczesne technologie mogą znacznie ułatwić nam życie. Kiedy one pracują, my zyskujemy więcej czasu dla siebie.

Materiał promocyjny marki Haier