Kontakt

Redakcja serwisu: mg@burdamedia.pl

Redakcja magazynu: mojegotowanie@burdamedia.pl

Magdalena Pomorska, Redaktor naczelna serwisów kulinarnych w Burda Media Polska magdalena.pomorska@burdamedia.pl

Marta Mrugacz-Bryndza, Wydawca  marta.mrugacz@burdamedia.pl

Urszula Majewska, Redaktor: urszula.majewska@burdamedia.pl

Martyna Dróżdż-Kocełuch, Redaktor SEO: martyna.drozdz-koceluch@burdamedia.pl


 

Marketing

Agnieszka Około-Kułak, Lifestyle Team Leader
agnieszka.okolo-kulak@burdamedia.pl

Katarzyna Zalewicz, Brand Manager 
katarzyna.zalewicz@burdamedia.pl

Anna Piszczadowska, Marketing Brand Manager
anna.piszczadowska@burdamedia.pl

 


Reklama

Joanna Matejczuk, Sales Director Multimedia Advisory, Parenting & Special Interest joanna.matejczuk@burdamedia.pl

REKLAMA PRASOWA: biuro.reklamy@burdamedia.pl

REKLAMA DIGITAL: digital.sales@burdamedia.pl


Biuro Obsługi Klienta

bok@burdamedia.pl


Wydawnictwo Burda Media

Burda Media Polska Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa