Dołącz do nowej społeczności
i testuj za darmo nowości
ze świata food, home & living!

Poznawaj, sprawdzaj
i dziel się swoją opinią.

Pomóż innym w podejmowaniu
decyzji zakupowych

Zarejestruj się
na Mojegotowanie.pl
i dołącz do klubu TASTErzy

ZAREJESTRUJ SIĘ

Masz już konto?
Zaloguj się!

ZALOGUJ SIĘ

Czy testowanie jest płatne?

Odpowiedź w FAQ

Drogi Producencie, zobacz, dlaczego TASTErzy powinni przetestować Twój produkt!

 

Nasi ambasadorzy

Jagna Niedzielska

Kiedyś właścicielka bistro i firmy cateringowej, dzisiaj jest kucharką, edukatorka i propagatorką idei zero waste w kuchni. Prowadząca programy kulinarne, autorka poradnika pt. „Bez resztek”, książki „Ekologiczna kuchnia Jagny Niedzielskiej” oraz podcastu „Nie-zrównoważona Niedzielska”. Swoją wiedzą dzieli się m.in. w: „Dzień Dobry TVN”, TVN24, Onet, Radiu ChilliZet. Prowadzi warsztaty oraz szkolne projekty edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Jej mottem życiowym jest „im więcej gotujesz, tym więcej wiesz, im więcej wiesz, tym mniej marnujesz, im mniej marnujesz, tym więcej masz”. 
#bezresztek

Grzegorz Zawierucha

Szef kuchni. Zwycięzca 8 edycji programu MasterChef Polska emitowanego w telewizji TVN. Autor książek o tematyce kulinarnej „Zawierucha w kuchni” oraz dietetyczno–kulinarnej „Dieta faceta, czyli męskie zdrowie od kuchni. Współprowadzący program telewizyjny „Zawieruchy przepis na kino”. W 2021 roku otrzymał dyplom Szefa kuchni na renomowanej uczelni Le Cordon Bleu w Paryżu. W 2023 roku został ambasadorem kampanii społecznej „Polskie mięso”

TASTErzy testują

TASTErzy przetestowali

Jak mogę zwiększyć swoje szanse na udział w testach w Klubie?

Odpowiedź w FAQ

TASTErzy na Instagramie

TASTErzy inspirują

 

Testuj i recenzuj nowości
ze świata food, home&living!


 

Zarejestruj się
na Mojegotowanie.pl
i dołącz do klubu TASTErzy

ZAREJESTRUJ SIĘ

Masz już konto?
Zaloguj się!

ZALOGUJ SIĘ

FAQ
Często zadawane pytania

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące testowania produktów na Mojegotowanie.pl!

REGULAMIN KONTAKT E-MAIL

Wystarczy, że wejdziesz na stronę Klubu TASTErów mojegotowanie.pl i klikniesz „zarejestruj się”. Drugą możliwością jest zgłoszenie się do konkretnego testowania. Zanim wypełnisz ankietę naborową, automatycznie przekieruje Cię do rejestracji do Klubu. Aby dołączyć do Klubu i brać udział w testach prosimy Cię o wyrażenie zgód na przetwarzanie danych osobowych – jest to niezbędne, byśmy mogli bez przeszkód komunikować się z Tobą i wysyłać produkty do testów.
Dostajesz możliwość bezpłatnego wypróbowania różnych urządzeń kuchennych i produktów kulinarnych! Masz szansę podzielić się swoimi doświadczeniami z testów z innymi pasjonatami kuchni i gotowania. Twoja opinia jest cenna zarówno dla potencjalnych klientów, którzy mogą skorzystać z Twoich wskazówek przed zakupem, jak i dla producentów, którzy mogą na niej bazować, aby udoskonalać swoje produkty!
Przede wszystkim, koniecznie sprawdź harmonogram testowania, który znajdziesz na dole strony, gdzie można zgłosić się do testów. Harmonogram zawiera informacje o różnych etapach testowania oraz okresach ich trwania. Po przetestowaniu produktu otrzymasz wiadomość e-mail z prośbą o wypełnienie ankiety podsumowującej lub dodanie własnej recenzji. Główną zasadą testowania produktów kulinarnych i urządzeń kuchennych jest dotarcie do jak największej liczby zainteresowanych osób, dlatego pozostawienie swojej opinii stanowi nieodzowny i kluczowy krok w procesie testowania.
Przed przystąpieniem do napisania opinii, upewnij się, że oceniasz odpowiedni produkt. Przeczytaj dokładnie opis produktu, obejrzyj zdjęcie i zapoznaj się z treścią etykiety i/lub ulotki dodawanej przez producenta. Oceniaj tylko produkty, których faktycznie używasz, nie opieraj się jedynie na informacjach z prasy, ulotek reklamowych, Internetu lub relacjach znajomych. Skoncentruj się przede wszystkim na cechach istotnych dla ocenianego produktu. Oceniaj go obiektywnie, unikając subiektywnych opinii. Napisz, jak Twoim zdaniem produkt lub urządzenie spełnia swą funkcję, jakie ma zalety i wady.
Wystawiaj opinie po odpowiednim czasie używania produktu, który pozwoli na rzetelną ocenę: produkty spożywcze testuj 7 dni (min. 2 użycia produktu) , urządzenia kuchenne oraz sprzęt użytku domowego testuj 14 dni (min. 2 użycia sprzętu), chemia domowa, produkty do czyszczenia testuj 7 dni (min. 1 użycie produktu), akcesoria dla dzieci testuj 14 dni (min. 2 użycia produktu).
Oceniając produkt z danej kategorii, weź pod uwagę następujące kryteria: dla produktów spożywczych - smak i zapach, wygląd, składniki i wartość odżywcza, konsystencja, opakowanie, sposób przygotowania i użycie (np. dotyczy produktów instant); dla urządzeń kuchennych oraz sprzętu użytku domowego - jakość wykonania, funkcje i możliwości, wydajność, design i estetyka, ocena bezpieczeństwa, łatwość użycia, klarowność instrukcji; dla chemii domowej oraz produktów do czyszczenia – skuteczność, bezpieczeństwo, zastosowanie, zapach, łatwość użycia, wydajność, dla akcesoriów dla dzieci - bezpieczeństwo, wiek i rozwój dziecka, funkcjonalność, łatwość czyszczenia, trwałość, design i estetyka.
Nie, udział w testach jest darmowy, i nie będziesz proszony/-a o pokrycie żadnych opłat.
Nie, Mojegotowanie.pl pokrywa koszty przesyłki.
Jasne! Po otrzymaniu produktu staje się on Twoją własnością. Nie prosimy o jego zwrot, liczymy tylko na Twoją szczerość w udzielaniu opinii.
Zgodnie z regulaminem, udział w testowaniu produktów jest dostępny wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Niestety, to niemożliwe. Z technicznego punktu widzenia nie jesteśmy w stanie zapewnić szybkiej dostawy za granicę, a akcje testowe zazwyczaj mają ograniczony harmonogram czasowy.
Pamiętaj, że testowania w ramach klubu przyciągają ogromną liczbę chętnych. Każdy test ma własne, unikalne kryteria wyboru, zależne od indywidualnych cech i/lub finkcjonalności testowanego produktu. To, co może zwiększyć Twoje szanse na udział w testowaniu to aktywność w Klubie: twórz interesujące i rzetelne recenzje, wypełniaj na czas ankiety wynikowe po testach, do których udało Ci się zakwalifikować, zaobserwuj profil klubu na Instagramie @tasterzy, dołącz do grupy TASTErzy na Facebooku i bądź aktywny. Cierpliwość jest kluczowa – z pewnością wkrótce uda Ci się zakwalifikować do testu w klubie TASTErzy!