koktajl

2 kolekcji przepisów

378 przepisów

Przepisy w kolekcji koktajl

Artykuły powiązane

Agata Ziemnicka
24.05.2020

Agata Ziemnicka: Dążę do prostoty

Agata Ziemnicka, dietetyczka i psycholożka. Uważa, że „zwyczajna” żywność może być też pokarmem dla duszy. Sama zaczyna dzień od soku. – To znak dla organizmu: „widzę cię i dbam o ciebie” – przekonuje. W wywiadzie dla magazynu "Moje Gotowanie" opowiedziała Dorocie Filipkowskiej  nie tylko o sokach i koktajlach z książki "Soki i koktajle w minutę".

resztki
06.05.2020

Pyszne resztki w kuchni, czyli sposoby na niemarnowanie jedzenia

Zazwyczaj robimy zakupy żywieniowe „na zapas”. Wiele osób odczuwa niepokój, że może czegoś zabraknąć, kupuje impulsywnie albo chce jak najrzadziej wychodzić z domu. W takich momentach dobrze znać kilka patentów na wykorzystanie smacznych resztek. Podpowiadamy, jak gotować bez wyrzutów sumienia.

Koktajle odchudzające - moc smaku i zdrowia
04.04.2020

Koktajle odchudzające na wiosnę i lato - proste przepisy w kilka chwil

Koktajle to pyszny i prosty sposób na wsparcie procesu odchudzania. Dla uzyskania najlepszego efektu i pozbycia się nadprogramowych kilogramów postawmy na sezonowe produkty i sprawdzone połączenia. Oto kilka trików na koktajle odchudzające.

Koktajl z zieloną herbatą
04.04.2020

Koktajle na urodę, na kaca, na nadciśnienie - 12 przepisów na zdrowe i pyszne napoje

Wydaje się, że zrobienie owocowego napoju to banał. Owoce, trochę wody, ewentualnie odrobina dodającego słodyczy miodu. Tymczasem sztuka łączenia składników, by zwiększyć ich działanie to wyższa szkoła jazdy. Agata Ziemnicka w książce "Soki i koktajle w minutę" zdradza swoje patenty na napoje.