kiełbasa

6 kolekcji przepisów

995 przepisów

Przepisy w kolekcji kiełbasa

Artykuły powiązane

Somebody feed Phil
31.07.2020

Kto nakarmi Phila? Netflix zdradza odpowiedź

Zwiedzanie różnych zakątków świata i poznawanie lokalnej kultury to popularny sposób na podróżowanie. Ilość programów, w których prowadzący odwiedza różne kraje, smakuje tradycyjnych specjałów i opowiada ciekawostki o konkretnym państwie, jest mnóstwo. Program „Somebody feed Phil” zrealizowany przez Netflix wyróżnia się spośród wielu innych. W cyklu Kulturalnie Kulinarnie podpowiadamy, kto nakarmi Phila.

Restauracje po Kuchennych Rewolucjach. Ziemia Brańska Gospoda
27.05.2020

Restauracje po Kuchennych rewolucjach. Oto Ziemia Brańska Gospoda

Kuchenne Rewolucje emitowane są na antenie od 10 lat. W tym czasie Magda Gessler pomogła setkom restauratorów zmieniając ich życie na lepsze. Od tego czasu goście stale odwiedzają ich lokale, a dania wymyślone przez restauratorkę są stałym elementem menu. Mapa Kuchennych Rewolucji prowadzi przez całą Polskę. Są w niej karczmy, gospody oraz restauracje. W cyklu Smaczne Miejsca przyjrzeliśmy się kilku z nich. Tym razem w roli głównej występuje Ziemia Brańska Gospoda

Robert Sowa
30.04.2020

Robert Sowa - przepisy na udane grillowanie

Robert Sowa należy do grona szefów kuchni, którzy chętnie dzielą się swoją ekspercką wiedzą. Jakie ma triki na udane grillowane? Swoje porady wymienił w wywiadzie dla magazynu "Sól i Pieprz". To między innymi takie patenty, jak marynata, która nada mięsu kruchości, soczystości i aromatu, a pikantne dipy i różnorodne sałatki doskonale wzbogacą smak dań z rusztu. Sprawdźcie wszystkie podpowiedzi, jakie Robert Sowa poleca zastosować w trakcie grillowania!