kotlety mielone

251 przepisów

Przepisy w kolekcji kotlety mielone

Czas przygotowania: 120 min.
schabowy mielony

schabowy inaczej

marysias

schabowy mielony

Artykuły powiązane

grafika-wideo
13.03.2020

Kimchi, kotlet mielony i ciasta drożdżowe. Rozmawiamy o marcowym numerze "Moje Gotowanie"

Menu na przednówek to wyzwanie, ale magazyn "Moje Gotowanie" ma sprawdzone przepisy na marzec. Jakie? Posłuchajcie porady redaktor naczelnej magazynu - Renaty Chodorowskiej. W rozmowie z redaktor prowadzącą serwisu mojegotowanie.pl podpowiedziała, jak zamieniać drożdże suche na świeże, jak zrobić domowe kimchi i upiec w domu chaczapuri - gruzińskie pieczywo.

wit
13.02.2020

Wit Szychowski – kwestionariusz kulinarny

Podstawą jego kuchni jest najlepszej jakości produkt. Potrafi łączyć ze sobą wydawałoby się niepasujące smaki, tworzy dania, które na długo zapadają w pamięć. Wit Szychowski, czyli Pan Tasak w kuchni pracuje już od ponad 20 lat. Nam zdradza, kto go inspiruje, co zjadłby na ostatni posiłek w życiu i dlaczego to właśnie tasak jest jego ulubionym kuchennym narzędziem.

Kotlet mielony - klasyk nie tylko na obiad
17.02.2019

Kotlet mielony - jak powstał przepis na domowy obiad

Tak jak rosół czy kotlet schabowy, tak i kotlet mielony zajmuje jedno z ważniejszych miejsc w polskiej kuchni i świadomości Polaków, co można podać na domowy, rodzinny obiad. Kotlet mielony największą popularność zdobył w czasach PRL, ale o daniu z mielonego mięsa rozpisywano się już w książkach sprzed ponad stu lat. Jak zrobić najlepszy kotlet mielony - o tym w cyklu "Przy wspólnym stole".