ciastka

16 kolekcji przepisów

1649 przepisów

Przepisy w kolekcji ciastka

Artykuły powiązane

Serial Przyjaciele od kuchni. Co jadła najsłynniejsza paczka znajomych?
16.06.2020

Serial Przyjaciele od kuchni. Co jadła najsłynniejsza paczka znajomych?

Większość z nas kojarzy serial "Przyjaciele". Ten hit zapoczątkowany w 1994 roku dorobił się szerzy fanów, którzy znają tytułową piosenkę na pamięć. Dla takich osób fragmenty i cytaty z dialogów weszły do języka codziennego. Od 25 lat serial "Przyjaciele" odkrywany jest przez nowych widzów. Dzisiaj przypominamy wam co jedli najsłynniejsi serialowi znajomi.

Książki
18.04.2020

7 książek kulinarnych do nadrobienia w czasie wolnym

Większość z nas zyskała obecnie sporo czasu na nadrobienie zaległości w oglądaniu filmów i seriali. Przez epidemię koronawirusa i przymusową izolację możemy wreszcie poświęcić czas na rozwinięcie swoich pasji i zainteresowań. Jedną z ciekawszych aktywności, jaką możemy podejmować jest gotowanie. Wybraliśmy siedem książek, które pozwolą rozwinąć umiejętności kulinarne.

jadalne ozdoby na choinkę
30.11.2019

Jadalne ozdoby na choinkę - świąteczne drzewko będzie wspaniałe!

Przed świętami wpadamy zwykle w szał zakupów. Kupujemy prezenty, słodycze, świąteczne dekoracje. W tym roku zamiast zaopatrywania się w kolejne bombki i błyszczące łańcuchy proponujemy wam inne rozwiązanie - ozdoby, które możecie... zjeść. Jadalne ozdoby na choinkę zostały nieco wyparte przez sklepowe świecidełka, ale warto wrócić do dawnych tradycji. W końcu takie dekoracje są tanie, łatwe do zrobienia i pyszne!

akcesoria do ciastek i pierniczków
19.11.2019

Akcesoria do ciastek i pierniczków - z nimi zawsze będą pyszne

Wałki w dłoń, mąka na stolnicę - pieczemy! Małe, urocze ciasteczka i pierniczki szczodrze oblane lukrem, takie na jeden kęs i te odrobinę większe. Robimy je często, bo są łatwe w przygotowaniu. Dlatego właśnie akcesoria do ciastek i pierniczków zajmują ważne miejsce w naszych kuchniach. W cyklu Dobre rzeczy wybieramy niezbędniki do pieczenia małych smakołyków.