dżemy

9 kolekcji przepisów

241 przepisów

Przepisy w kolekcji dżemy

Poziom trudności: Łatwy Czas przygotowania: 40 min.
Dżem z jabłek

Dżem z jabłek to świetny dodatek do szarlotki lub kanapki. Sprawdzi się również jako nadzienie do naleśników. Samodzielne przygotowane konfitury są o wiele tańsze i zdrowsze niż ich sklepowe odpowiedniki. Wypróbuj nasz prosty i pyszny przepis na dżem z jabłkowy.
 

mojegotowanie

Dżem z jabłek

Artykuły powiązane

Serial Przyjaciele od kuchni. Co jadła najsłynniejsza paczka znajomych?
27.01.2021

Serial Przyjaciele od kuchni. Co jadła najsłynniejsza paczka znajomych?

Większość z nas kojarzy serial "Przyjaciele". Ten hit zapoczątkowany w 1994 roku dorobił się szerzy fanów, którzy znają tytułową piosenkę na pamięć. Dla takich osób fragmenty i cytaty z dialogów weszły do języka codziennego. Od 25 lat serial "Przyjaciele" odkrywany jest przez nowych widzów. Dzisiaj przypominamy wam co jedli najsłynniejsi serialowi znajomi.

domowa-spizarnia/fot.istock
26.09.2020

Triki na słoiki, czyli przepis na dobrą organizację spiżarni

Za oknem lato w pełni, jednak warto już teraz zacząć myśleć o zimie. To właśnie teraz, kiedy stragany i bazarki uginają się pod ciężarem świeżych owoców i warzyw, powinniśmy zabrać się za przygotowywanie przetworów. Jednak tym razem nie o przepisach na weki, a o przepisie na spiżarnię doskonałą. Jak dobrze zorganizować miejsce na zimowe zapasy? Jak przechowywać poszczególne produkty? Odpowiedzi na te i więcej pytań znajdziecie w artykule poniżej.