Wędliny

174 przepisów

Przepisy w kolekcji Wędliny

Czas przygotowania: 60 min.
Boczek rolowany
domowa wędlina

Aninka88

Boczek rolowany

Artykuły powiązane

przechowywanie żywności w lodówce
04.05.2020

Jak przechowywać żywność, aby jak najdłużej pozostała świeża?

Przechowywanie żywności w odpowiednich warunkach pozwala dłużej cieszyć się jej świeżością i smakiem. Niestety wciąż nie zdajemy sobie z tego sprawy, przez co ogromna ilość jedzenia się psuje i traci swoje walory jakościowe. Zastosowanie się do zasad prawidłowego przechowywania żywności pozwala również lepiej planować posiłki, gdyż jesteśmy bardziej świadomi, które produkty należy zjeść w pierwszej kolejności, by się nie zepsuły. Poznaj kilka prostych wskazówek i naucz się jak przechować, by nie zmarnować.

Sylwia Majcher
13.04.2020

Jak nie marnować jedzenia i czasu. Radzi Sylwia Majcher

Oszczędzanie zacznij od własnej kuchni. Z czerstwego pieczywa możesz zrobić tosty, z łodyżek i obierek ugotować bulion, a z resztek wędlin usmażyć chipsy. To szczególnie cenne porady, nie tylko w czasie świąt czy innych rodzinnych spotkań. Sylwia Majcher - dziennikarka i autorka książek o zero waste - podpowiada, jak nie marnować jedzenia.

wędliny domowe
04.04.2020

Wędliny domowe – na co dzień i od święta

Wędliny to jeden z tych produktów, które zwykle kupujemy w sklepach. Patrząc jednak na skład wielu produktów, trzeba powiedzieć jedno – zdecydowanie lepiej dla naszego zdrowia będzie, jeśli postawimy na wędliny domowe. Nie potrzebujemy wcale dużo specjalistycznego sprzętu, żeby przygotować szynki, balerony czy kiełbasy. Sprawdźcie nasze przepisy i porady na domowe wędliny!

moje-gotowanie-kwiecie-2020
19.03.2020

"Moje Gotowanie" na kwiecień. Wielkanocne dania i inne pyszności

Kwietniowe numer "Moje Gotowanie" to mnóstwo inspiracji, jak zaplanować tegoroczne święta wielkanocne. Ciasta, paschy, faszerowane jajka czy domowe wędliny - to tylko część przepisów na domowe pyszności. Magazyn można zamówić na www.kultowy.pl z darmową wysyłką!