zupa jarzynowa

47 przepisów

Przepisy w kolekcji zupa jarzynowa

Poziom trudności: Łatwy Czas przygotowania: 30 min.
Zupa pomidorowa z cukinią

Zupa pomidorowa z cukinią to pomysł na wykorzystanie bigosu z cukinii. Z jednym produktem można zrobić kilka pożywnych dań. Polecamy podstawowy przepis na bigos z cukinii, a poniżej resztę składników na lazanię warzywną z farszem z cukinii.przepis na zupę pomidorową z dodatkiem cukinii.

mojegotowanie

Zupa pomidorowa z cukinią

Czas przygotowania: 45 min.
Jarzynowa na przednówku
Smaczna zupa

Alex_M

Jarzynowa na przednówku

Czas przygotowania: 30 min.
Jarzynowa

Marzenna

Jarzynowa

Artykuły powiązane

Książki o warzywach
17.10.2020

Najlepsze książki o warzywach - nie tylko dla wegetarian

Książki o warzywach, a dokładniej książki, w których przepisy na warzywa wiodą prym, to propozycje nie tylko dla wegetarian. Na ograniczenie mięsa w diecie, a tym samym dania z warzyw, decyduje się coraz więcej osób. I specjalnie dla nich polecamy najlepsze książki o warzywach. Wśród nich m.in. "Warzywa górą" - kompleksowy poradnik z praktycznymi recepturami, "Soki i koktajle w minutę" czyli ekspresowe pomysły na płynne warzywne lub warzywno-owocowe przysmaki, a także "Kalafior to król", "Więcej warzyw" czy "Sezonowe warzywo". Nasze recenzje poniżej.

andrzej-polan-zupy
19.06.2020

Andrzej Polan opowiada o polskich zupach [PODCAST]

Zacierkowa, chłodnik, a może rosół niedzielny? Andrzej Polan o swoich patentach na polskie zupy, wspominając swoje dania dzieciństwa. Sprawdźcie, które z przepisów warto wybrać na jaką porę roku i okazję.