Zielko – naturalne produkty do sprzątania

Prosty skład to jeden z punktów, którym kierują się obecnie konsumenci, wybierając produkty do codziennego użycia. I dotyczy to zarówno zakupów spożywczych, jak i produktów do sprzątania. Czysty dom powinien być przyjaznym i bezpiecznym miejscem dla nas oraz naszych bliskich. Dlatego warto iść śladem naszych babć i do czyszczenia używać naturalnych substancji. Zielko bazuje właśnie na trikach znanych sprzed lat, kiedy to soda oczyszczona i kwasek cytrynowy były najskuteczniejszymi pomocnikami w walce o porządek. Co ważne, Zielko ma biodegradowalne składniki, więc wpisuje się w trend eko – ma pozytywny wpływ na zachowanie środowiska naturalnego, a jednocześnie zmniejsza stopień jego zanieczyszczenia. Zielko edukuje też, że zużyte opakowania po produktach najlepiej umieszczać w odpowiednich, żółtych kontenerach, dzięki czemu odpady będą kierowane do recyklingu.

Zobacz także:  Środki spulchniające - zastosowanie w kuchni 

Skuteczne i wygodne w użyciu

Naturalne produkty do sprzątania Zielko wyróżnia spójna i estetyczna kolorystyka, a także praktyczne opakowania. Pojemne, ale wygodne do używania spraye oraz pasta do czyszczenia sprawiają, że domowy kącik czystości nie będzie przepełniony. Co ważne, aby nasz dom były czysty, nie musimy stosować do sprzątania silnie chemicznych substancji. Regularne sprzątanie naturalnymi środkami do sprzątania pomoże skutecznie walczyć nie tylko z brudem i osadem, ale też tłuszczem, czyli najbardziej nielubianym elementem do czyszczenia w kuchni. Wystarczy, że brudną powierzchnię pokryjemy środkiem do czyszczenia Zielko, chwilę poczekamy, a następnie wytrzemy do sucha. Efekt pozytywnie zaskoczy!

Zielko – pachnąca kuchnia!

Zaskoczy też zapach – bo naturalne środki do czyszczenia nie muszą i nie powinny ograniczać się do zapachu octu. Przyjemne zapachy po sprzątaniu wypełnią całą kuchnię, a wszystko za sprawą Zielko płynu do kuchni mango i brzoskwinia – to główny produkt przeznaczony do czyszczenia kulinarnego serca domu. Blaty, ale też fronty i inne elementy możemy wyczyścić za pomocą Zielko płynu uniwersalnego o zapachu owoców leśnych. Na trudniejsze zabrudzenia sprawdzi się idealnie Zielko pasta czyszcząca o zapachu caramboli i kaki. Wypróbuj i poczuj różnicę z naturalnymi produktami do sprzątania Zielko. Więcej informacji na https://sylveco.pl/