SAŁATKA POLSKA „KUCHNIE ŚWIATA” firmy DEGA to kwintesencja znanych, dobrych i sprawdzonych polskich smaków. Zawiera drobno posiekane gotowane ziemniaczki, marchewkę z dodatkiem cebuli, zielonego ogórka i jeszcze bardziej zielony groszek. A to wszystko doprawione delikatnym majonezem.

Tradycyjna polska receptura SAŁATKI POLSKIEJ sprawi, że nie tylko rodzime podniebienia będą zachwycone jej smakiem. Z pewnością warto dopisać ją do listy zakupów i mieć pod ręką w domowej spiżarni, gdyż jej oryginalność i uniwersalne komponenty smakowe przydadzą się w każdej sytuacji, tj.: wizyta niezapowiedzianych gości, odwiedziny rodziców, czy po prostu zwykły głód, który w ciągu dnia nagle zaskoczy nasz żołądek.

Sałatka świetnie sprawdza się na letnich piknikach, podczas wypadu pod namiot lub w trakcie wyjazdu poza miasto jako wygodna i smaczna przekąska. To sałatka najprostsza do wykonania bo wystarczy zdjąć wieczko z opakowania i jest gotowa do spożycia! Bez krojenia, obierania, mieszania, gotowania, doprawiania. Po prostu pyszna!

SAŁATKA POLSKA „KUCHNIE ŚWIATA” firmy DEGA dostępna jest w opakowaniu

150 g

Cena opakowania: 1,60 zł

Gamę produktów firmy DEGA z serii SAŁATEK „KUCHNIE ŚWIATA” uzupełniają:

Sałatka Amerykańska (150g) – 1,60 zł

Sałatka Meksykańska (150g) – 1,60 zł

Sałatka Węgierska (150g) – 1,60 zł