Wiosna za oknem. Jest to czas, kiedy możemy w końcu wybrać się na łono natury, nacieszyć słońcem, spędzić więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi. Wiosna to także znakomity moment, aby odciągnąć dzieci od telewizji i komputera i zaproponować im alternatywną formę wypoczynku w otoczeniu przyrody. Idealnym pomysłem będzie wyprawa na piknik, na który można przygotować rozmaite pyszności. Wygodnym i praktycznym sposobem na podawanie i przechowywanie żywności będzie specjalna piknikowa seria firmy PLAST TEAM.

Składa się ona z kolorowych naczyń, kubeczków i sztućców, zapakowanych w przezroczyste pudełko z kolorową pokrywką z rączką. Zestaw wyróżnia się niezwykle radosnymi, ciepłymi kolorami, które wywołują uśmiech na każdej twarzy. A w szczególności podobają się dzieciom. Naczynia są bardzo lekkie i nie tłuką się, co powoduje, że możemy ich używać właściwie wszędzie. Są dużo praktyczniejsze i bardziej estetyczne niż naczynia papierowe. Ponadto po zakończeniu sezonu letniego możemy je ponownie wykorzystać w kuchni.

W zestawie piknikowym, w wielobarwnej gamie kolorystycznej, znajdziemy:

1. Pojemnik z wygodną rączką, idealny do przenoszenia żywności. Komplet kolorowych talerzy, miseczek, kubeczków i sztućców.

Cena: 26,00 zł

2. Wielofunkcyjne pojemniki z pokrywami. Konstrukcja pokrywy i jej wytrzymałość umożliwia ustawianie pojemników jeden na drugim w różnych konfiguracjach kolorystycznych. Pojemniki można połączyć za pomocą wygodnego uchwytu, który umożliwia ich przenoszenie.

Cena: 14,50 zł

Produkty dostępne w sklepach: Selgros, Billa, Tesco, Polomarket, E.Leclerc.