Czyste podłogi w 3 minuty – dlaczego nie? Dla najbardziej zajętych polecany jest mop skręcany z mikrofibry, który można szybko i łatwo wykręcić w zlewie lub w wannie i to bez brudzenia rąk czy używania wiaderka. Tym, którzy szczególnie nie lubią moczyć rąk, a codzienne obowiązki wykonują w biegu, polecamy mop rotacyjny z mikrofibry, do którego dołączone jest specjalne wiaderko z pedałem, pozwalające odsączyć brudną wodę.

Mop rotacyjny z mikrofibry z wiadrem

Ruchoma końcówka obraca się o 360 stopni i umożliwia dotarcie do najbardziej niedostępnych miejsc, a gruby i chłonny wkład z mikrofibry – czyszczenie powierzchni bez użycia detergentów. To szczególnie ważne dla osób, których pociechy z radością poruszają się po domowej podłodze – gdy dziecko włoży rączkę do buzi, rodzice mają pewność, że nie przenosi na skórę detergentów.

Nadaje się do mycia wszelkich, nie tylko płaskich powierzchni: podłóg, okien, schodów, samochodu. Oszczędza czas i chroni dłonie – płukanie i wyciskanie mopa są błyskawiczne i nie wymagają moczenia rąk. Trzykrotne naciśnięcie pedału skutecznie odwirowuje brudną wodę. Końcówka mopa obraca się o 360 stopni i dociera do najbardziej niedostępnych miejsc. Gruby i chłonny wkład z mikrofibry czyści bez użycia detergentów.

Skuteczny sprzęt do sprzątania nie tylko ułatwia utrzymanie czystości w domu, ale także oszczędza czas, który poświęcamy na porządki. Często sprzątanie przynosi ze sobą dodatkowe korzyści, z których nie zdajemy sobie sprawy – mało kto wie, że godzina sprzątania mopem to 238 spalonych kilokalorii, czyli tyle, ile ma czekoladowy batonik. Warto pomyśleć także o tym, że mop może posłużyć nam do ćwiczeń rozciągających: z jego pomocą możemy ćwiczyć ramiona, kręgosłup czy mięśnie nóg.

Cena półkowa: 140 zł.