Restauracja EPOKA to miejsce, w którym polskie tradycje kulinarne w nieoczywistej interpretacji Marcina Przybysza przeplatają się ze spontaniczną gościnnością, tworząc nową jakość fine diningu w Polsce. Nie tylko na Walentynki - choć to bez dwóch zdań jedna z lepszych okazji - zaprasza na wyjątkowe kulinarne doznania. Specjalnie dla nas szef kuchni Marcin Przybysz opowiada o afrodyzjakach i składnikach, które randkę we dwoje mogą popsuć, więc lepiej ich unikać.

Przepis na idealną randkę to moim zdaniem… 
… pojęcie względne, dlatego myślę, że każdy powinien mieć na nią własny pomysł. Mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia, że najlepszym prezentem, którym prawdziwie oczarowałem moją ukochaną, była kolacja degustacyjna przygotowana przeze mnie specjalnie dla niej w naszym zaciszu domowym. 
 
Na idealną kolację lub obiad we dwoje proponujemy… 
… w Epoce menu degustacyjne, które jest szerokim przekrojem przeróżnych smaków. W 20 nietuzinkowych przepisach dajemy naszym Gościom szansę skosztowania całej gamy propozycji, które kuszą nie tylko smakiem, ale także estetyką podania, a niekiedy także hipnotyzującymi aromatami. W wielu przepisach staramy się ponadto oszukać zmysły naszych Gości, by ich epokowe doświadczenie było absolutnie wyjątkowym spotkaniem przy stole.

Z popularnych afrodyzjaków w kuchni najbardziej polecam… 
... różnego rodzaju owoce morza, ponieważ osobiście jestem ich ogromnym wielbicielem i to na nich często koncentruję się w mojej kuchni.
 
Składnik, który może popsuć randkę przy stole posiłku to…
… zdecydowanie podroby! Jest to dość trudny produkt, zwłaszcza jeśli myślimy o kobietach, ponieważ wiele z nich zupełnie nie jada podrobów. Jeśli więc nie miałbym przekonania, że dana osoba naprawdę je lubi, odradzałbym przygotowanie romantycznej kolacji z podrobami w roli głównej.
 
W prezencie dla ukochanej osoby polecam ugotować…
… to, w co po prostu włożymy dużo miłości. Wówczas druga osoba z pewnością to doceni.