Do sporządzenia kawy czy herbaty najlepiej wykorzystać wodę poddaną specjalistycznej a zarazem najłatwiejszej filtracji dzbankowym filtrem do wody. Wbrew powszechnej opinii samo przegotowanie wody nie jest wystarczającym zabiegiem. Woda przed przegotowaniem wymaga bowiem oczyszczenia. Używając do tego celu filtrów Anna by BWT Perfect Water Tea and Coffee z formułą Mg2 Plus Mineral można usunąć z wody niepożądane substancje oraz wzbogacić jej skład o niezwykle ważny pierwiastek w diecie - magnez.

Za sprawą firmy Anna by BWT na polskim rynku pojawiła najnowocześniejsza generacja dzbankowych filtrów do wody Perfect Water Tea and Coffee z formułą Mg2 Plus Mineral stworzonych specjalnie z myślą o wielbicielach kawy i herbaty. Filtry służą do oczyszczania wody z kranu i jednocześnie wzbogacają ją o dobroczynny magnez. To jedyny tak łatwy, naturalny, prosty i skuteczny sposób systematycznego uzupełniania jego niedoboru w diecie.

Dzięki dzbankowym filtrom do wody Anna by BWT z dodatkiem magnezu, miłośnicy kawy i herbaty nie muszą już obawiać się tego, że kawa czy herbata niekorzystnie zmniejszy obecność magnezu w ich organizmie. Dzięki Perfect Water Tea and Coffee Mg2 Plus Mineral mogą do woli cieszyć się ich niepowtarzalnym smakiem, głębokim aromatem, wyjątkową klarownością oraz oddawać zdrowej przyjemności. Kawoszy czy miłośników herbaty ucieszy pewnie i ten dodatkowy fakt, że pijąc czystą, przefiltrowaną wodę sami zwolnią swój organizm z roli filtra, co z pewnością wpłynie jeszcze korzystniej na ich zdrowie i samopoczucie. Zaawansowany wielostopniowy system filtrowania Anna by BWT redukuje także twardość wody oraz równoważy jej poziom pH. Zawartość i walory tak uzdatnionej wody nie odbiegają w najmniejszym stopniu od jakości wody źródlanej z najlepszych źródeł.

Cena zestawu Anna by BWT Tea&Coffee zawierającego filtr dzbankowy oraz wkład longlife (wystarczający na 200 litrów filtrowania) wynosi około 90 zł. Cena wkładu Anna by BWT Tea&Coffee longlife przeznaczonego do wymian wynosi około 16 zł. Wkłady Anna by BWT Tea and Coffee dostępne są w dwóch wersjach: do filtrów okrągłym lejkiem - universal oraz do filtrów z owalnym lejkiem - longlife. Wkłady filtrujące Anna by BWT są uniwersalne i pasują do wszystkich dostępnych na rynku dzbanków z owalnym lejkiem.