„Moje Gotowanie” to magazyn wyjątkowy – znajdziecie w nim nie tylko przepisy, ale i porady ekspertów czy opisy kuchni innych krajów. Sprawdźcie, dlaczego warto zamówić prenumeratę magazynu!

#1 Przepisy prosto do kuchni

Prenumerata „Mojego Gotowania” to świetne rozwiązanie dla osób zabieganych, które nie mają zbyt dużo czasu na zakupy. Nie musicie chodzić po sklepach szukając swojego egzemplarza nowego numeru – zostanie dostarczony pod wasze drzwi. Wystarczy go otworzyć i zacząć gotować! Co miesiąc w skrzynce pojawi się kolejny numer, nie ma więc obaw, że go przegapicie.

#2 Teraz prenumerata taniej

Kupowanie magazynów w opcji prenumeraty pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Teraz możecie zacząć kulinarną przygodę z magazynem „Moje Gotowanie” jeszcze taniej. Wybierzcie dowolną prenumeratę i kupcie ją z dodatkowym rabat w wysokości 10%. Wystarczy że wejdziecie na www.kultowy.pl i wpiszecie kod MGMAJ, a rabat naliczy się automatycznie w waszym koszyku. Promocja trwa do końca maja!

#3 Przepisy i porady

„Moje Gotowanie” to magazyn, w którym znajdziecie całe mnóstwo wspaniałych przepisów. Zgodnie z zasadami sezonowości, polecamy najlepsze dania główne, przystawki i obłędnie pyszne desery. Gotuje dla nas między innymi Cristina Catese, specjalistka od kuchni włoskiej czy Robert Sowa, warszawski szef kuchni. Porady ekspertów dotyczące konkretnych dań i produktów znacznie ułatwią wam pracę w kuchni.

#4 Nie tylko przepisy

Przepisy przepisami, ale w „Moim Gotowaniu” znajdziecie też treści do poczytania. Co miesiąc polecamy wam kulinarne nowinki, piszemy o sezonowych warzywach i owocach. 

#5 Inspirujące zdjęcia

„Moje Gotowanie” jest magazynem nie tylko praktycznym, do codziennego wykorzystania w kuchni, ale i naprawdę pięknym. Nie raz przeglądając przepisy, ślinka napływała nam do ust na widok apetycznych zdjęć. To nie tylko zdjęcia, których celem jest pokazanie, jak ma wyglądać końcowy efekt gotowania, ale i inspiracje, w jaki sposób można zaserwować nawet najprostsze danie, by zrobić wrażenie na domownikach i gościach.