Robert Sowa - przepisy

3 przepisy

Robert Sowa to kucharz, restaurator i autorytet  w dziedzinie sztuki kulinarnej. Kreator menu największych wydarzeń kulturalno-kulinarnych  w Polsce. Znany z programów telewizyjnych i audycji radiowych, propagator kuchni polskiej  w nowej odsłonie. Właściciel dwóch restauracji w Warszawie: N31 Restaurant (przy  ul. Nowogrodzkiej 31) oraz Fork Restaurant  (przy ul. Wspólnej 35). 

Sprawdźcie przepisy Roberta Sowy w naszej galerii!

Przepisy Roberta Sowy

Jaka jest kuchnia Roberta Sowy?

Robert Sowa w swoich przepisach nawiązuje do klasycznej kuchni polskiej. Na łamach Moje Gotowania prowadzi cykl poświęcony mięsu. Trzeba przyznać, że w tej dziedzinie jest jednym z najlepszych specjalistów w Polsce! Robert Sowa specjalizuje się m.in. w tatarze wołowym.

Robert Sowa jest tradycjonalistą. W jego przepisach znajdziecie klasyki polskiej kuchni. Wiele dań jest mięsnych, ale Sowa potrafi także przygotowywać smaczne dania wegetariańskie.

Artykuły powiązane

Szef Tomek Karolak i szef Robert Sowa
03.07.2020

Chef kuchni to nie zawód, to styl życia. Kwestionariusz kulinarny Tomek Karolak

W naszym cyklu kulinarnym "Człowiek od kuchni" Tomek Karolak, chef de cuisine w N31 Restaurant by Robert Sowa, odpowiada na nasze pytania o kulinarne inspiracje, smaki dzieciństwa i metodę przygotowywania potraw, którą najbardziej lubi. Uchyla też rąbka tajemnicy, co pojawi się w menu na wakacje 2020 w N31.

roberts-sowa
29.05.2020

Robert Sowa zaprasza do N31. W zespole nowy szef kuchni!

Robert Sowa po kilkumiesięcznym lockdownie otworzył ponownie swoją restaurację N31 mieszczącą się przy Nowogrodzkiej 31 w Warszawie. Powrót to nie tylko smaczne zmiany w karcie menu, ale także powiew świeżości w zespole restauracji. Za sterami w kuchni staje szef kuchni Tomek Karolak. Czym zaskoczy smakoszy odwiedzających N31? Podpytaliśmy! Szczegóły poniżej.