Nie ma nic gorszego niż pozbywanie się kamienia z armatury czy fug między płytkami glazury. Ci, którzy mają system bezfugowy z pewnością cieszą się z tego wyboru. Natomiast Ci, którzy zdecydowali się na mniejsze mozaiki, z pewnością tego żałują po dziś dzień. Codzienne mycie i kąpiele pod prysznicem czy w wannie, generują wilgoć, która jest nieubłagana. Nawet dla tych najbardziej wytrzymałych materiałów. Dzięki tym składnikom z kuchennej szafki poradzicie sobie z tym problemem w kilka minut. Pomóżcie sobie niezawodną szczotką elektryczną z Lidla, która robi to praktycznie za was.

Elektryczna szczotka czyszcząca SilverCrest - mały-wielki pomocnik

Elektryczna szczotka czyszcząca SilverCrest to niewielkich rozmiarów urządzenie, które odmienia sposób czyszczenia wielu powierzchni. Posiada 4 różne nasadki, które idealnie sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i w łazience. Nie ma konieczności szorowania armatury, garnków czy innych powierzchni glazurowanych. Z łatwością chwytacie w dłoń i praca jest wykonana w kilka minut. Wymienne baterie zapewniają komfort pracy, bez podłączania kablem do prądu.

Jak wspominają zadowoleni Klienci na stronie Lidl.pl:

Z pewnością ułatwi pracę np. przy czyszczeniu kabin prysznicowych. W porównaniu do klasycznej szczoteczki, niezrównana korzyść bez nadwyrężonych kostek dłoni.

Kompletna szczotka z kilkoma akcesoriami do różnych zastosowań za rozsądną cenę.

Kupiłem urządzenie będące w ofercie. Działa cudownie. Został dostarczony szybko. Nie ma na co narzekać.

Ponieważ produkt z Lidla wydawał się podobny do innej droższej marki z Japonii, a tak samo praktyczny i ułatwiał pracę, zamówiłem go w Lidlu i jestem z niego bardzo zadowolony. Gładkie powierzchnie, takie jak zlewy, płytki i brudne garnki można wyczyścić łatwo i bez wysiłku, podobnie jak zwapnienie w rowkach i spoinach itp.

Czym natrzeć fugi, aby lśniły, jak dopiero po nałożeniu?

Kamień osadzający się na fugach to jedna ze zmór, które nas dotykają przy cotygodniowym sprzątaniu łazienki czy kuchni. To nic innego jak minerały, które wytrącają się i osadzają na rantach. Im twardsza woda, tym więcej związków wapnia możemy się spodziewać. Początkowy szlam przekształca się w twardy nalot, a później w pleśń, przy większej wilgoci. Jak się go pozbyć przy użyciu kuchennego składnika?

Przygotujcie pastę na bazie sody oczyszczonej i octu. Ale najpierw koniecznie przetrzyjcie olejkiem z drzewa herbacianego, który dezynfekuje czyszczone powierzchnie. Następnie nałóżcie pastę i pozostawcie na około 2-3 minuty. Po tym czasie użyjcie myjki elektrycznej, które uchroni wasze nadgarstki przed mozolnym szczotkowaniem.