W dzisiejszym zabieganym świecie wielu z nas szuka chwili relaksu najchętniej w zaciszu własnego mieszkania czy domu. Doceniamy czas spędzony w gronie najbliższych. Jakże wspaniale jest wspólnie zasiąść do stołu suto nakrytego przygotowanymi samodzielnie potrawami….
Aby uczta rozpoczęła się na dobre, musimy kupić niezbędne produkty spożywcze, świeże, pachnące zioła, chrupiące warzywa, delikatne ryby czy mięso. Po zakupowym szaleństwie nie pozostaje nam nic innego, jak przeistoczyć własną kuchnię w prawdziwe królestwo kulinarnej magii.
W tym celu niezbędne jest użycie odpowiednich naczyń. A jak najlepiej zacząć czarować w swojej kuchni? Przedstawiamy linię naczyń Fiskars Hard Face. To połączenie wysokiej jakości produktuz nietuzinkowym i ponadczasowym wzornictwem.                        

Linia Hard Face – pierwszy krok do czarów
Naczynia Hard Face wykonane zostały z aluminium. Od wewnętrznej strony pokryte są specjalną, nieprzywieralną, nową powłoką Hardtec Superior+ (wolną od PFOA i PFAS), wyjątkowo odporną na zarysowania i ścieranie. Od zewnętrznej zaś strony wykończone są czarną, matową powłoką, która podkreśla ich czarodziejski charakter. Patelnie Hard Face posiadają wyjątkowo grube i energooszczędne dno, które dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów rozgrzewają się o 50% szybciej. W ten sposób oszczędzamy nawet 30% normalnie zużywanej energii. Takie naczynia posłużą nam przez długie lata.
 
Produkty Hard Face wyróżniają dodatkowe rozwiązania, które ułatwiają pracę w kuchni. Minimalistyczny design garnków i patelni idealnie komponuje się ze szklanymi pokrywkami wykończonymi odpornym na wysokie temperatury silikonowym brzegiem. Dodatkowo pokrywki posiadają dwie funkcje wylewania i system kontroli ujścia pary. Bakelitowe rączki, w które zaopatrzone są naczynia, nie nagrzewają się.
Garnki i patelnie z linii Hard Face mogą być używane na wszystkich typach kuchni oraz można w nich przygotowywać potrawy w piekarniku (do 150°C).
                                         
Gama produktów jest wyjątkowo szeroka. Zróżnicowana wielkość garnków (od rondla 1,8 l do garnka 5 l) oraz szeroki wachlarz dostępnych rozmiarów patelni (od 20 cm aż do 30 cm średnicy, z pokrywą lub bez aż po patelnię do placków, naleśników oraz wok), pozwalają skomponować swój własny zestaw kulinarnego czarodzieja.  
www.fiskars.pl