Rodzinny obiad jest nie do podrobienia. To synonim bliskości, czułości, bycia razem. To też wyraz troski i uczuć ze strony osoby przygotowującej posiłek. To wreszcie czas, kiedy możecie być sobą. Tu i teraz. Bez sztuczności, tak jak lubicie najbardziej. Bo czy jest coś bardziej magicznego niż to niezwykłe połączenie: wspólny czas, pyszny posiłek i Coca-Cola, najlepiej w wersji Zero Cukru?

Rodzinny obiad, czyli przepis na prawdziwą magię. Wystarczą 3 składniki 

Nie trzeba wiele, by stworzyć wspomnienia na zawsze. Do pełni szczęścia wystarczą bliscy ludzie i dobrze spędzony z nimi czas. O czym warto pamiętać podczas rodzinnego obiadu?

1. Liczy się moment

Celebracja bliskości to nie tylko wystawne uroczystości, takie jak urodziny, wesela, święta czy inne rodzinne imprezy. Prawdziwa magia to codzienność. Możliwość bycia razem, znalezienie czasu dla bliskiej osoby, leniwe rozmowy, radość. Ta chwila, gdy kończycie pracę i siadacie przy wspólnym stole to początek waszej prywatnej magii.

2. Menu, które lubicie najbardziej

Lubicie klasykę, a więc rosół i schabowy, a może włoskie smaki i pizza lub spaghetti? Nie ważne, czy wybierasz mielonego, hummus z falafelem, orientalne smaki czy owoce morza. Każdy wybór jest dobry, jeśli trafia w wasz smakowy gust. 

3. Zimny napój

Czy wyobrażasz sobie obiad bez kultowej Coca-Cola? My nie! Doskonale smakuje, znakomicie orzeźwia i idealnie pasuje do rodzinnych spotkań oraz długich rozmów. Co ciekawe, wyniki badań przeprowadzonych wśród kupujących na całym świecie nie pozostawiają złudzeń – Coca-Cola umila czas, a według 86% ankietowanych marka i jej napoje sprawiają, że każdy posiłek staje się lepszy*. 

Jedzenie smakuje lepiej, gdy spożywamy je w dobrym towarzystwie. Wtedy nie ma znaczenia, czy jesteśmy w domu, na pikniku, czy w restauracji. Liczy się obecność bliskiej osoby i celebracja chwil spędzonych razem – mówi Małgorzata Drąg, Menadżerka Marki w Coca-Cola Polska i Kraje Bałtyckie.

Codzienność jest OK

Bycie razem, to najlepsze, co możemy sobie wzajemnie dać. Celebrujmy rodzinny obiad, spotkanie z przyjaciółmi, czy wyjście na pizzę. Jeśli więc dziś znowu zasiadasz do kolejnego rodzinnego obiadu, to ciesz się czasem z najbliższymi i prawdziwą magią jaką wspólnie tworzycie. 

 


*Coke x Meals x Inclusivity” Qualitative Research prepared for TCCC Human Insights, May 2022 Momentum.