Chociaż jedni kochają gotowanie, inni za nim nie przepadają, to zdecydowana większość z nich chce, by było smacznie, zdrowo i szybko. Co ważne, by to osiągnąć nie są potrzebne wyjątkowe zdolności czy doświadczenie, ale… nowoczesne urządzenia, które potrafią zrewolucjonizować każdą kuchnię! Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem gotowania, czy raczej wypełniasz ten obowiązek, bo jednak jeść coś trzeba – weź udział w naszym konkursie i zyskaj nową jakość gotowania. 

Wyjątkowe nagrody marki Tefal mogą być twoje!

W naszym konkursie do wygrania mamy 4 nagrody. Wśród nich znajduje się:

  • 1 x nagroda 1 stopnia: Urządzenie Tefal Cook4me Touch o wartości jednostkowej 2199 zł (otrzyma ją jedna osoba)
  • 3 x nagroda 2 stopnia: zestaw garnków Tefal Ingenio o wartości jednostkowej 999 zł (otrzymają ją trzy osoby)

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? Dowiedz się więcej o wyjątkowych nagrodach

W konkursie można wygrać wielofunkcyjne i nowoczesne urządzenie Tefal Cook4me Touch. Co ważne, można nim sterować przy pomocy dotykowego wyświetlacza, a dzięki łączności z Wi-Fi z łatwością połączysz się z aplikacją, w której m.in. znajdziesz mnóstwo przepisów. Ponadto gotowanie z nim to czysta przyjemność – umożliwia przygotowanie potraw pod ciśnieniem, co przyspiesza ich przyrządzenie.

Sprzęt przyda się także wszystkim tym, którzy często nie mają pomysłu, co ugotować – w bazie znajduje się 250 przepisów (a 500 w aplikacji!), z czego wiele z nich przygotujesz w zaledwie kwadrans. Czy może być lepszy i przyjemniejszy sposób na gotowanie?

Nagrodą drugiego stopnia jest zestaw garnków Tefal Ingenio, który składa się z sześciu naczyń, pięciu pokrywek i dwóch rączek. Dlaczego sprawdzą się w kuchni? Dzięki nim przygotujesz potrawy szybko i z łatwością. Możesz gotować w nich dania na kuchence, później szybko przełożyć do piekarnika, a następnie na stół i do przechowania do lodówki. Wszystko dzięki odłączanej rączce! Ponadto wyposażone zostały w nieprzywierającą powłokę Titanium Force, a także z łatwością zmieszczą się nawet w niewielkiej kuchni, gdyż można je włożyć jeden w drugi. Gotuj z nimi łatwo i bezpiecznie!

Zadanie konkursowe

 

 

Materiał powstał z udziałem marki Tefal