DynaCook to gazowa płyta najnowszej generacji. Stworzona w technologii „gaz pod szkłem” daje nam pewność, że gotowanie będzie ekonomiczne, czyste i bezpieczne. Opatentowana technologia kontroluje proces spalania gazu - to rozwiązanie stanowi o unikalności płyty produkowanej przez polskiego producenta, firmę Dynaxo. Ukrycie palników pod powierzchnią płyty ceramicznej oraz spalanie gazu w wysokiej temperaturze powoduje jego efektywniejsze wykorzystanie, a tym samym większą oszczędność. Wydajność urządzenia podnosi również obecność darmowych pól podgrzewczych. Wykorzystują one ciepło generowane przez pozostałe palniki, dając nam możliwość gotowania za darmo! To czyni ceramiczną płytę gazową bezkonkurencyjną, w zakresie kosztów gotowania, w porównaniu z klasycznymi płytami elektrycznymi i indukcyjnymi.

Dodatkowo DynaCook to rozwiązanie proekologiczne, gdyż w wyniku spalania gazu pod szkłem, ilość produkowanego tlenku węgla jest znacznie mniejsza niż w kuchenkach płomienicowych. Rozwiązanie to zapobiega też osadzaniu się tłuszczu i zanieczyszczeń na meblach kuchennych, co zdecydowanie wpływa na komfort przestrzeni w której cieszymy się gotowaniem, a co docenią również osoby posiadające otwarte kuchnie i aneksy.

Dynaxo zadbało również o ograniczenie zużycia prądu- płyty zużywają jedynie śladowe ilości prądu (maks. 35 W) i zasilane są zasilaczem 12 V, który podłącza się do zwykłego gniazdka 230 V - oznacza to, że nie musimy starać się o specjalne zasilanie do naszego nowego sprzętu. DynaCook posiada także zabezpieczenia, które przydadzą się w domach z małymi dziećmi i zwierzętami - blokada rodzicielska uniemożliwia przypadkowe uruchomienie płyty, dając bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Oprócz doskonałych rozwiązań technologicznych ważnym aspektem jest także wygląd sprzętu kuchennego. Gładka czarna powierzchnia płyty DynaCook to estetyczna i łatwa w czyszczeniu propozycja. Wylot spalin występuje w dwóch wariantach kolorystycznych (czarny lub stalowy). Design płyty został tak zaprojektowany, aby idealnie wpasowywał się we wnętrza nowoczesne, minimalistyczne, ale także te klasyczne i rustykalne.

Poznaj wszystkie modele DynaCook na: www.dynacook.pl