Na naszej stronie w zakładce Restauracje znajdziecie Wege Mapę Polski. Dzięki niej dowiecie się, które restauracje w danym mieście są wegańskie lub mają w menu wegańskie opcje. Szukając nowych miejsc, planując spotkanie lub wybierając się na wycieczkę – sprawdźcie, gdzie warto zjeść.

 

Co to jest Wege Mapa Polski?

Wege Mapa Polski to baza wegańskich i wegetariańskich restauracji oraz tych, które biorą udział w kampanii RoślinnieJemy  i proponują wegańskie opcje w menu. Stworzyliśmy ją specjalnie dla Was, smakoszy i osób poszukujących kulinarnych inspiracji. To pomocna strona także dla osób, które często podróżują i szukają miejsc, gdzie dostaną roślinne dania. Dzięki tej mapie odkryjecie nowe miejsca, które zachwycą Was nie tylko pysznym jedzeniem, ale także atmosferą. Wege Mapa zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat restauracji, a także jest połączona z Google Maps, dzięki czemu łatwo znajdziecie wybrany lokal.

 

Mobilna Wege Mapa Polski

Z Wege Mapy Polski możecie korzystać także mobilnie – w podróży lub gdy szukacie miejsca na spontaniczne spotkanie  – przy pomocy smartfona szybko znajdziecie miejsce, gdzie zjecie wegetariańsko i  wegańsko. Wystarczy włączyć przeglądarkę i wykonać 4 proste kroki.

Wejdź na w zakładkę Restauracje

Wybierz miasto, w którym szukasz restauracji

Wybierz profil restauracji: vege-friendly, wegetariańskie lub wegańskie

Przeglądaj restauracje odpowiadające twoim wymaganiom i wybierz tę, która najbardziej cię interesuje