Świeże produkty prosto od dostawców

To najważniejsza rzecz przy zamawianiu produktów spożywczych online. Chcesz, aby były świeże i dobrej jakości. We Frisco.pl to wiedzą: Twoje zamówienie przekazywane jest wyselekcjonowanym dostawcom, którzy specjalnie dla Ciebie porcjują mięsa czy wypiekają pieczywo w piekarniach. Produkty świeże tym samym nie zalegają na półkach sklepowych, są za to starannie pakowane i przewożone specjalnymi FriscoVanami, aby zapewnić jak najwyższą jakość i świeżość. 

Szeroki asortyment

Niezależnie od tego, czy lubisz tradycyjną polską kuchnię, czy może jednak wolisz azjatyckie klimaty, na frisco.pl znajdziesz produkty, które pozwolą na przygotowanie najbardziej wymyślnych dań. W szerokim asortymencie sklepu znajdziesz także ponad 1000 produktów Bio i Eko, a cały asortyment liczy ponad 12 tysięcy produktów! Dzięki temu w jednym miejscu możesz zrobić kompleksowe zakupy spożywcze dla domu. 

Zyskaj na czasie

Oszczędzasz nie tylko czas potrzebny na przemierzanie długich alejek hipermarketu, wybieranie artykułów i stanie w kolejce – ominie cię także dojazd do sklepu i poszukiwanie miejsca do parkowania. Jeśli zapiszesz swoją listę zakupów na koncie w sklepie internetowym, możesz ponownie z niej korzystać, unikając przy tym wyszukiwania produktów. Korzyść jest jeszcze jedna – już nie zapomnisz o żadnym z najpotrzebniejszych w Twojej kuchni artykułów! 

Oszczędzaj pieniądze

Po pierwsze, ceny online nie są wyższe od tych w sklepie stacjonarnym, a czasem wręcz niższe. Frisco.pl ma też program „Najtaniej w sieci” – obejmuje on produkty, które właśnie w tym sklepie dostaniesz taniej niż w innych sklepach online. Po drugie, w sklepie internetowym z łatwością przejrzysz całą kategorię produktów – porównasz cenę, wielkość opakowania, dostępne warianty. 

Wygoda! 

Nie dźwigasz ciężkich zgrzewek wody ani worków z proszkiem do prania – dostawca Frisco przywozi je do Twojego domu. Co więcej, kiedy Ty jesteś w pracy, sklep kompletuje zamówienie – dostawa nastąpi o wskazanej godzinie. Nawet wyjeżdżając na weekend możesz zaplanować zakupy tak, żeby dotarły do domu, gdy wrócisz – zamówienie złożysz zdalnie, na przykład za pomocą telefonu, tabletu lub z domu – z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Zakupy do domu - wyłoniliśmy Testerki Frisco.pl!

Do 18 września przez ten formularz przyjmowaliśmy zgłoszenia do Klubu Testerek Frisco. Wybraliśmy 30 Testerek, mieszkających w Warszawie lub okolicach, do których dojeżdża FriscoVan. Każda z Testerek otrzymała od nas bon o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy na frisco.pl.

Lista Testerek Frisco.pl

Agnieszka C., Warszawa
Agnieszka D., Warszawa
Agnieszka H., Warszawa
Agnieszka M., Warszawa
Agnieszka Z., Warszawa
Aleksandra S., Warszawa 
Aneta D., Warszawa
Anna Ż., Warszawa
Barbara B., Zielonka
Beata K., Warszawa
Beata Ł., Marki
Daria P., Warszawa
Dominika Z., Warszawa
Dorota Ł., Ząbki
Dorota W., Warszawa
Edyta W., Warszawa
Ewa M., Milanówek
Ewelina R., Warszawa
Karolina K. -P., Warszawa
Karolina K., Warszawa
Katarzyna W., Warszawa
Małgorzata G., Warszawa
Marta M., Warszawa
Marta W., Warszawa
Marta Z., Warszawa
Marzena P., Warszawa
Monika B., Warszawa
Olga K., Łomianki
Sylwia R., Warszawa
Urszula B., Warszawa

Gratulujemy!

Testerki mają dwa tygodnie na złożenie zamówienia, a potem kolejny tydzień na podzielenie się z nami swoją opinią na temat zakupów online.

Czekamy z niecierpliwością na wyniki testów!