Orzechy mają istotny wpływ na funkcjonowanie ludzkiego mózgu. Wspomagają koncentrację, ułatwiają zapamiętywanie i naukę. Są więc idealną przekąską szczególnie dla uczniów, studentów oraz osób, pracujących umysłowo. Orzechy włoskie i Orzechy laskowe marki Siesta to smaczny sposób na lepszą pamięć i efektywną naukę.

Spożywanie orzechów wpływa bardzo korzystnie na kondycję naszego umysłu. Dostarczają one do mózgu witaminy E i C, kwas lanolinowy, naturalny tłuszcz i sole mineralne. Orzechy włoskie i Orzechy laskowe marki Siesta to smaczna i zdrowa przekąska polecana wszystkim, którzy dbają o prawidłowe funkcjonowanie swojego organizmu.

Kształt orzecha włoskiego, przypominający ludzki mózg, to nie przypadek. Minerały, zawarte w orzechach włoskich, poprawiają pamięć i koncentrację. Orzech włoski zawiera znaczne ilości potasu i fosforu, a także witaminy z grupy B: B3, B5, B6 i duże ilości witaminy E.  Jego skład to ponad 50% lipidów, około 11% protein i 5% węglowodanów. Spożywanie orzechów włoskich pomaga walczyć z niedoborem magnezu i żelaza.

Orzechy laskowe symbolizują mądrość. Polecane są osobom intensywnie pracującym umysłowo, uczącym się, przemęczonym i osłabionym. Kryją w sobie witaminy B1, B2, PP, C, białka, węglowodanów i składniki mineralne. Jedzenie orzechów laskowych to dobry sposób na zachowanie młodego wyglądu. Zawierają bowiem najwięcej ze wszystkich orzechów. witaminy E, nazywanej witaminą młodości, która usuwa z organizmu wolne rodniki.

Zawarte w orzechach laskowych żelazo, cynk, potas, miedź i fosfor, wspomagają pracę mózgu.

Warto dbać o swoje zdrowie. Włączenie do diety Orzechów włoskich i Orzechów laskowych marki Siesta poprawi funkcjonowanie organizmu, usprawni pracę mózgu i pomoże zachować młody wygląd.

Producent: Jutrzenka Colian

Produkt: Orzechy włoskie (80 g), Orzechy laskowe (100 g)

Cena: Orzechy włoskie 3,60 zł, Orzechy laskowe 6,1 zł /szt.