W maju rozpoczyna się okres wielkiego grillowania. Coraz dłuższe i cieplejsze dni zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Spotkania z rodziną i przyjaciółmi są okazją do zabłyśnięcia kulinarną fantazją. Przyrządzając nawet tak dobrze wszystkim znane potrawy z grilla, karkówkę lub kurczaka, możemy zaskoczyć bliskich nowym smakiem ulubionych mięs. Pomogą nam w tym nowe przyprawy Knorr – do gyrosa, do karkówki oraz pikantna do kurczaka.

Przyprawa do karkówki Knorr

Soczysta i chrupiąca karkówka potrzebuje odpowiednich przypraw, które podkreślą jej smak. Kompozycja estragonu, kminku, kolendry i innych ziół zawartych w Przyprawie do karkówki Knorr skusi swoim aromatem każdego uczestnika letniego grillowania. Jeśli pogoda nie dopisze, spotkanie możemy przenieść do domu, a mięso równie łatwo przygotujemy w kuchni.

Sugerowana cena opakowania Przyprawy do karkówki Knorr (25 g) to: 1,70 zł.

Przyprawa pikantna do kurczaka Knorr

Mięsem, które cieszy się dużą popularnością wśród grillujących, jest kurczak. Odpowiednio doprawione udka i skrzydełka mogą być zarówno daniem głównym podanym z pieczonymi ziemniakami i surówkami, jak i samodzielną przekąską. Pieprz cayenne, papryka, czosnek oraz mieszanka innych składników zawartych w Przyprawie do kurczaka Knorr, nada im wyrazistego, pikantnego smaku.

Sugerowana cena opakowania Przyprawy pikantnej do kurczaka Knorr (25 g) to:

1,70 zł.

Przyprawa do gyrosa Knorr

Aby urozmaicić menu tegorocznego sezonu spotkań przy grillu, Knorr proponuje Przyprawę do gyrosa. Odpowiednio dobrane zioła, takie jak: oregano, kolenrda

i rozmaryn, nadadzą codziennym przepisom niecodziennego smaku. Również tę potrawę można szybko przygotować zarówno na grillu, jak i na ruszcie domowego piekarnika. Gyros, popularne greckie danie na bazie kurczaka, możemy teraz przyrządzić własnoręcznie, mile zaskakując naszych gości. Taka odmiana na pewno zainspiruje do dalszych kulinarnych poszukiwań i eksperymentów.

Sugerowana cena opakowania Przyprawy do gyrosa Knorr (25 g) to: 1,70 zł.