Na wielbicieli słodkich śniadań czeka miła niespodzianka. „Twoje owocowe śniadanie” to hasło promujące świąteczny zestaw dżemu od BAKALLAND z pieczywem Orico gratis. Na każdy zestaw składa się dżem truskawkowy Bakalland oraz różne warianty pieczywa lekkiego Orico: żytnie, 7 zbóż, graham i ze sterolami roślinnymi.

Zaletą przetworów BAKALLAND jest duża zawartość owoców. Rozdrobnione kawałki truskawek, których mnóstwo jest w słoiku dżemu BAKALLAND, w połączeniu z pieczywem lekkim Orico stworzą zdrową i pożywną kanapkę. Tak przygotowane owocowe śniadanie będzie nie tylko ozdobą stołu, lecz również dostarczy naszym organizmom wielu cennych substancji i wzbogaci naszą dietę o elementy wspomagające system trawienny.

Od lat mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia - dodaje energii, chęci do pracy i nauki. Regularne jedzenie śniadania poprawia koncentrację i sprawia, że dobry nastrój będzie nam towarzyszył przez cały dzień. Pamiętajmy aby zaopatrzyć się w zestaw Twoje owocowe śniadanie.

Cena zestawu to ok. 4,20 zł