Żeby to zrobić  już nie musisz cały dzień stać w kuchni, bo z pomocą nowych gotowych sosów włoskich Łowicza nie będzie to trudne ani pracochłonne.

Makaron w sosie Puttanesca

Wystarczy ugotować makaron, polać podgrzanym sosem Łowicz Puttanesca i już!

Potrawa gotowa w kilka minut, a smakuje jak z najlepszej włoskiej knajpki. Soczyste pomidory w kawałkach – aż 175 gram pomidorów na 100 g produktu, do tego oliwki i kapary, a wszystko  przyprawione pyszną mieszanką ziół, z których słynie włoska kuchnia.

Inne smaki sosów Łowicza do wyboru: sos Arrabiata z pikantną papryczką chili oraz sos Basilico - prosty i pyszny sos pomidorowy z bazylią.

A na śniadanie?

Obstawiamy, że ta kolacja zamieni się we wspólne śniadanie;)

A jeśli śniadanie to tylko świeże bułeczki z najbardziej owocowym dżemem od Łowicza. 100 % z owoców to aż 100 gram owoców na 100 g produktu. Twoja dziewczyna będzie zachwycona, jeśli jej powiesz, że w tym produkcie nie ma dodatku cukru. 100% z owoców jest słodzony sokiem jabłkowym. Produkt ten jest oferowany w czterech najpopularniejszych smakach przetworów owocowych- truskawka, porzeczka, brzoskwinia i wiśnia. Wasze wspólne śniadanie będzie nie tylko smaczne, ale i pożywne. Owocowe produkty Łowicz 100 % z owoców będą najlepszym wyborem na dobry początek dnia –porcja owoców idealnie pasuje do świeżego pieczywa i porannej kawy.

Inne produkty firmy Agros Nova, które polecamy: Karotka, DrWitt Activ, Syrop Łowicz