Dania o różnym poziomie trudności

3 kolekcji przepisów

788 przepisów

Za każdym razem kiedy wchodzimy do kuchni i zamierzamy coś przygotować, obliczamy, ile mniej więcej czasu może nam to zająć i jaki będzie poziom trudności. Najczęściej decydujemy się na przepisy o średnim poziomie trudności. I takich też najwięcej znajdziecie w naszym serwisie - to zarówno słodkie i wytrawne wypieki, jak i dania mięsne, np. gulasze czy dania wegetariańskie takie jak zupy.

Dania łatwe to przede wszystkim takie nie wymagające obróbki termicznej - proste koktajle, kanapki, sałatki. Zrobicie je szybko, małym nakładem sił. Z kolei dania określane jako trudne to zwykle potrawy przygotowywane na specjalne okazje. Wymagają nieco kulinarnej wprawy, często dużej ilości składników czy cierpliwości w przygotowywaniu. 

Przepisy o różnym poziomie trudności

Poziom trudności: Średni Czas przygotowania: 510 min.
Wołowina z kluskami kładzionymi

Wołowina z kluskami kładzionymi to doskonały sposób na urozmaicenie obiadu. Wołowina to nie tylko steki i burgery. To przede wszystkim szlachetne, ciemne i wartościowe mięso, które z uwagi na dość wysoką cenę warto przygotować z rozmysłem. Kluski kładzione są puszyste i proste w przygotowaniu. Będą wyśmienitą alternatywą do gotowanych ziemniaków. Wypróbujcie ten prosty przepis na wołowinę z kluskami kładzionymi. 

mojegotowanie

Wołowina z kluskami kładzionymi