popcorn

1 przepis

Przepisy w kolekcji popcorn

Artykuły powiązane

Zabawne filmy kulinarne, które rozbawią do łez
18.09.2020

Zabawne filmy kulinarne, które rozśmieszą do łez. Te 3 filmy nadają się na leniwy wieczór!

Filmy kulinarne nie zawsze muszą być romantyczne albo pokazywać trudne zmagania w branży kulinarnej. Coraz częściej pojawiają się filmy, w których jedzenie staje się punktem wyjścia do zabawnych sytuacji lub stanowią powód żartów językowych. W cyklu Kulturalnie Kulinarnie podpowiadamy 3 niezwykłe komedie, które rozbawią was do łez.

Drugie śniadanie do szkoły
01.09.2020

Drugie śniadanie do szkoły - dla młodszych i starszych dzieci

Drugie śniadanie do szkoły powinno być jedną ze smaczniejszych chwil dnia. I nie musi być wyzwaniem dla rodzica - pyszne i wartościowe drugie śniadanie do szkoły można zrobić w kilka chwil. Wystarczy kilka produktów, najlepiej sezonowych, i kilka chwil przygotowania, aby powstało zdrowe śniadanie do szkoły. Bo jak się okazuje - pomysłów nie brakuje. Sprawdźcie, co na śniadanie do szkoły mogą zabrać najmłodsi i starsi amatorzy dobrych smaków.

Popcorn na wieczór filmowy
26.06.2020

Co wybrać na wieczór filmowy? Ninateka i Gutek film przychodzą z pomocą

Wakacje i urlopy to dobry czas na nadrobienie kulturalnych zaległości. Dla osób chcących obejrzeć ciekawe produkcje w domowym zaciszu z pomocą przychodzi Ninateka. Wraz z Gutek film w każdy czwartek o 20.00 będzie dostępny jeden film. Łącznie zaplanowanych jest 10 obrazów. Każdy z filmów był produkcją uznaną i nagradzaną na licznych festiwalach. Wszystkie treści są dostępne za darmo i bez reklam. W cyklu Kulturalnie kulinarnie podpowiadamy jak zorganizować wieczór filmowy.