Rewelacyjna książka "Zielone kokajle. Detoks" napisana przez autorkę bloga Zielone Koktajle i bestsellerów „Zielone koktajle. 365 przepisów” oraz „Zielone koktajle dla mam i dla dzieci. 365 przepisów”. 


Znajdziesz w niej 365 przepisów stanowiących inspirację do oczyszczenia organizmu za pomocą koktajli. Każdy z nich to prawdziwa bomba witaminowa oraz obfitość składników odżywczych, które wspierają naturalne mechanizmy odtruwania i odnowy. 
Dzięki tej książce dowiesz się, jak przeprowadzić:
• detoks dla zdrowia, 
• detoks dla urody,
• detoks dla ciała i umysłu,
• detoks inaczej, czyli oczyszczające koktajle do codziennego spożywania,
• detoks z superżywnością, czyli koktajle ze składnikami z kategorii superfoods. 
Opiekę merytoryczną nad projektem objęła dr n. farm. Anna Sędziak. 
Inspiruj się przepisami i miksuj na zdrowie!


Książka jest cennym źródłem informacji nt. dobroczynnego działania koktajli, a także poszczególnych jego składników. To publikacja napisana z maestrią, pasją i pełnym zaangażowaniem autorów.
(dr n. farm. Anna Sędziak – dietetyk, konsultantka merytoryczna książki)


Autorka przekonała nas, że naprawdę warto pić zdrowe koktajle – niezależnie od tego, czy robimy to, aby oczyścić organizm, podnieść jego odporność czy poprawić kondycję skóry. Przygotowanie i wypicie zdrowego koktajlu z najlepszych składników to bezcenna chwila przyjemności, dająca miłe uczucie zaopiekowania własnym ciałem i umysłem. Na ten rodzaj komfortu warto znaleźć czas codziennie.
(Katarzyna Rada – redaktor Czytajsklad.com)


Koktajle to pyszny sposób na świetne samopoczucie i zdrowie. Teraz dowiemy się, jak wpleść je w skuteczny detoks. Apetyczne zdjęcia i proste przepisy przekonają każdego. Polecam!
(Magdalena Pomorska – redaktor prowadząca WP Kuchnia, Wirtualna Polska)

Zobacz też: blender kielichowy w kuchni - pomocnik nie tylko do koktajli