Z okazji wiosny marka Fit&Easy postanowiła poszerzyć swoje portfolio  o kolejną nowość- Sałatkę Cezar. Produkt pojawi się w sklepach pod konieć kwietnia. Sałatka Cezar jest najbardziej popularną sałatką na świecie. Nic więc dziwnego, że to właśnie ona uatrakcyjniła linię produktów  Fit&Easy.

Sałatkę Cezar charakteryzuje wygoda i łatwość przygotowania. W opakowaniu znajduje się umyta i pocięta krucha sałata rzymska, chrupiące grzanki oraz delikatny dressing. Wszystkie składniki wystarczy wysypać na talerz, polać delikatnym sosem i wymieszać. Jeszcze bogatszy smak sałatki można uzyskać dodając do niej smażoną lub grillowaną pierś z kurczaka i ser parmezan. Szybko i przede wszystkim zdrowo, jednym słowem - najlepsze rozwiązanie na idealny lunch lub przekąskę dla każdego.

Linia Fit&Easy  kierowana jest do wszystkich: młodszych i starszych, zabieganych i zapracowanych nie mających czasu na przygotowanie posiłków, jak również do osób aktywnych fizycznie.  Produkty F&E są wygodne i łatwe  w przygotowaniu, a wszystkie warzywa, wykorzystywane do ich produkcji, pochodzą wyłącznie od certyfikowanych dostawców. Mixy sałat Fit&Easy  to starannie wyselekcjonowane, umyte, osuszone i pocięte kompozycje róznych gatunków sałat, dzięki czemu nadają się do bezpośredniego spożycia. Wszystko to z myślą o wygodzie Klienta.

Z kolei w grupie gotowych sałatek  Fit&Easy, dostępne są  na rynku dwie propozycje  Zawierają kompozycje różnych gatunków sałat, pomidorki koktajlowe, chrupiące grzanki, pyszny dressing oraz do wyboru dodatki: ser mozzarella lub szynka. Dla wygody, do opakowania został dołączony widelczyk, który umożliwi spożycie tej smacznej przekąski w pracy lub w podróży.

Fit&Easy Sałatka Cezar – masa netto 250g .

Sugerowana cena detaliczna 5,99