Sterty kartek z przepisami błąkające się po zakamarkach kuchni to widok bliski wielu z nas. Na przestrzeni lat gromadzimy dziesiątki dań polecanych przez koleżanki z pracy, notatek z niezawodnymi recepturami babci, czy wydruków z najnowszymi kulinarnymi hitami internetu. Jak gromadzić je wszystkie, zachowując porządek w kuchni? Zbierając wszelkie kulinarne inspiracje w jednej książce!

Przepis na własną książkę kucharską

Fotoksiążka kucharska to nowoczesny przepiśnik, projektowany na miarę. Od teraz wszystkie zeszyty i segregatory z przepisami, skrupulatnie gromadzone przez lata, możemy ubrać w jedną estetyczną książkę. To fantastyczny sposób nie tylko na dokumentowanie nowych receptur, ale i na zachowanie tradycyjnych przepisów naszych babć. Przepisy wydrukowane na wysokiej jakości papierze, przetrwają w rodzinie przez długie lata. Zaprojektujcie więc swoją własną fotoksiążkę kucharską i przekazujcie najlepsze rodzinne receptury z pokolenia na pokolenie.

Gotuj się do projektowania

Dzięki Empik Foto możemy szybko i łatwo zaprojektować swój unikalny i w pełni spersonalizowany przepiśnik. Między okładkami fotoksiążki pomieści się mnóstwo smakowitych receptur i sprawdzonych kuchennych trików. Jednak prawdziwa książka kucharska to nie tylko przepisy, ale i piękne ilustracje, dlatego między stronami swojej książki możemy umieścić również apetyczne zdjęcia naszych ulubionych potraw, czy rodzinne fotografie przy wspólnym stole. Nasze ulubione receptury możemy umieścić na pięknych tłach i ozdobić przeróżnymi grafikami. Możemy skorzystać z gotowego szablonu książki kucharskiej www.empikfoto.pl/fotoksiazka,twoja-ksiazka-z-przepisami lub stworzyć swój własny projekt. Wszystko zależy od naszej wyobraźni. Tworzenie takiej spersonalizowanej fotoksiążki pozwala rozbudzić artystyczną kreatywność i udokumentować stare rodzinne przepisy sprzed pokoleń w nowoczesnej formie. Projektując swoją własną książkę z przepisami, możemy wybrać nie tylko szatę graficzną, ale i wszystkie techniczne szczegóły, takie jak rodzaj okładki, wykończenie i grubość papieru czy sposób łączenia stron.

Fotoksiążka 28 stron dostępna jest w czterech formatach - 20x20cm, 30x30cm oraz pionowym i poziomym o wymiarach 20x30cm. Nowoczesna technologia umożliwia wydruk na miękkim papierze kredowym o gramaturze 200g/m2 lub sztywnym papierze fotograficznym o gramaturze 800g/m2. Istnieje możliwość wyboru jednego z kilku wariantów okładki – twardej błyszczącej, twardej matowej z miękkim wypełnieniem, materiałowej lub akrylowej.

Przez książkę kucharską do serca...a potem żołądka

Taka kucharska fotoksiążka to fantastyczny prezent nie tylko dla mam czy babć, ale dla wszystkich amatorów gotowania. Książka uszyta na miarę jest wyjątkowym upominkiem, jaki zostaje na długo w pamięci… i na półce. Ubierzcie więc swoje ulubione przepisy w piękną szatę graficzną i zaprojektujcie własną fotoksiążkę kucharską, którą sprezentujecie ukochanej osobie lub z dumą postawicie na własnej półce.   

Dodatkowo, tylko w ten weekend możecie skorzystać ze specjalnej urodzinowej promocji w Empik Foto i zamówić swoją fotoksiążkę kucharską nawet 25% taniej. Podczas składania zamówienia wystarczy wpisać kod promocyjny "25LAT". Rabat nie łączy się z pozostałymi promocjami i jest aktywny do 26.10.2020r. do godziny 23:59.