Szaleństwo Zakupów to cykliczne wydarzenie z mnóstwem okazji i ofert specjalnych. Już 21 września 2020 startuje kolejna odsłona akcji. Jakie propozycje znajdziecie dla siebie, jeśli lubicie gotować w domu? I co warto wybrać, jeżeli wolicie, aby ktoś dla Was ugotował pyszności? Sprawdźcie szczegóły poniżej!

Od niemalże 10 lat organizatorzy akcji Szaleństwo Zakupów zbierają zniżki z ulubionych sklepów, organizują spotkania o trendach nie tylko w modzie i urodzie ale także o waszych aspiracjach i potrzebach. Tak będzie także w tym roku. Jesienna odsłona akcji Szaleństwo Zakupów startuje 21 września i potrwa do 27.09. Wielbiciele mody  będą mogli skorzystać  z porad stylistów, a także uczestniczyć w warsztatach zdobienia ubrań. 24.09  rozpoczyna się akcja rabatowa. Czytelnicy Elle, Glamour i Elle Man będą mogli skorzystać z kuponów rabatowych na terenie galerii handlowych. Wszystkie zniżki będą dostępne także na szalenstwozakupow.pl w zakładce kupony rabatowe.

Co ciekawego znajdą fani gotowania i dobrego jedzenia? Oto nasze TOP okazje na Szaleństwo Zakupów Jesień 2020!

#1 DUKA - 20% na wybrany asortyment

Jeżeli planujecie wyposażenie nowej kuchni lub marzy wam się małe odświeżenie wyposażenia swojej kuchni i jadalni - to zdecydowanie oferta dla Was. Aż 20 procent mniej na wybrany asortyment - zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym. Sami zdecydujcie, jak wygodniej Wam robić zakupy!

#2 Lindt - drugi produkt 50% taniej 

Jedno opakowanie ulubionych czekoladek lub lubianej tabliczki czekolady to zawsze przyjemność, a kolejna sztuka czekoladowego specjału 50 procent taniej to okazja, obok której miłośnicy czekolady nie mogą przejść obojętnie. Rabat przysługuje na drugi taki sam produkt dostępny w sklepach stacjonarnych w Westfield Arkadia, we Wroclavii i Elektrowni Powiśle.

#3 MADAMA - 10% na cały asortyment w sklepie internetowym

Wymarzony planner? Ułatwi nie tylko zapanowanie nad codziennym chaosem, ale też sprytne i przemyślane planowanie posiłków. Z odpowiednim plannerem z marki MADAMA możecie zaplanować listę zakupową, jadłospis, a także małe przyjemności np. na posiłki na mieście w ulubionych restauracjach czy bistro. W ramach Szaleństwa Zakupów plannery i nie tylko kupicie ze zniżką 10%.

To tylko mała część niespodzianek, jakie czekają na Was tej jesieni. Jeszcze więcej informacji o akcji, a także mnóstwo kuponów rabatowych związanych z modą, urodą i wyposażeniem wnętrz znajdziecie na stronie www.szalenstwozakupow.pl.