Styczeń to czas noworocznych pomysłów, dlatego postanowiliśmy podsunąć Wam garść inspiracji, które możecie zrealizować z pomocą całej ekipy Studia Od kuchni! Kalendarz zapisów na 2022 rok już ruszył, więc tym bardziej warto rozpisać plany związane z kreowaniem contentu i wziąć pod uwagę możliwości innych kulinarnych aktywności.

W sąsiedztwie Uniwersytetu SWPS na warszawskiej Pradze Południe, mieści się przestrzeń studyjna o powierzchni 200 metrów kwadratowych. Studio Od kuchni charakteryzuje się jasną, kameralną przestrzenią - w klimacie i kolorystyce miejsca można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Jedna lokalizacja przeznaczona jest do gotowania z pięknym tłem, druga – to profesjonalne studio fotograficzne dostosowane do różnorodnych potrzeb sesji zdjęciowych. Studio Od kuchni zapewnia komplet akcesoriów do food styling oraz niezbędny sprzęt oświetleniowy i fotograficzny.

Nie inaczej jest w części do gotowania – wyspa z płytą indukcyjną i pozostały sprzęt AGD pozwalają przygotować najlepsze potrawy zarówno do nagrań wideo, live cooking, relacji live czy na wspólne spotkanie biznesowe. Blisko 40 miejsc przy stole to możliwość zebrania w jednym miejscu grupy miłośników dobrego jedzenia. Co ważne – na miejscu znajduje się też pomocnicza przestrzeń, dosłownie „Od kuchni” idealne do „meal prep”.

Jeśli więc szukacie miejsca na:

  •  Organizację sesji zdjęciowej lub nagrania wideo 
  •  Zaplanowanie nietypowego eventu, np. live cooking
  •  Live streaming z warsztatów kulinarnych
  •  Noworoczne śniadanie integrujące pracowników lub znajomych

Koniecznie sprawdźcie stronę www.studioodkuchni.pl i śledźcie ich profile na Facebooku i Instagramie.

Działając w szczytnym celu możecie również wziąć udział w specjalnej licytacji pełnego dnia zdjęciowego w Studiu Od kuchni. Szczegóły tutaj.