Hamburgery, pizza, pączki, chipsy, batoniki, etc. Od tych produktów uginają się półki w szkolnych sklepikach. Zapracowanym rodzicom łatwiej jest dać dziecku pieniądze, niż przygotować pożywne drugie śniadanie. A skutki takiego odżywiania mogą być przerażające: nadwaga, podwyższony cholesterol, ospałość, brak kondycji. Mając na uwadze zdrowie naszych pociech, pakujmy im do tornistra smaczne owoce oraz kanapki. W zachowaniu świeżości tych produktów pomogą woreczki śniadaniowe marki Paclan.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Bez niego czujemy się osłabieni, senni, nie mamy chęci do nauki i pracy. Dlatego tak ważne jest by od rana dostarczyć naszemu organizmowi porcji niezbędnej energii. Chcąc zachować zdrowie i urodę przez lata, powinno się jeść małe porcje w krótkich odstępach czasu. Szczególnie dotyczy to dzieci i młodzieży, stąd apel do rodziców by przygotowywali swoim pociechom do szkoły drugie śniadanie - zjedzą je podczas przerwy między lekcjami.

Aby pożywne kanapki czy owoce zachowały świeżość powinniśmy je umieścić we właściwym opakowaniu. Marka Paclan stworzyła specjalnie do tego celu przeznaczone woreczki śniadaniowe. Produkt ten wykonany jest z materiału dopuszczonego do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Oznacza to, że zapakowana kanapka nie będzie pochłaniała smaku tworzywa. Szczelność woreczków śniadaniowych Paclan gwarantuje, że zapachy nie będą wydostawać się na zewnątrz. Dzięki temu możemy do jednej torby zapakować, np. zeszyt czy książkę wraz z kanapką z tuńczykiem.

Dzieci zazwyczaj na przerwach biegają, grają w różne gry - drugie śniadanie dosłownie poniewiera się wtedy po wnętrzu tornistra, brudząc jego zawartość. Nie jest to higieniczne również dla samego jedzenia. Woreczki śniadaniowe marki Paclan chronią przechowywaną żywność przed niepożądanym kontaktem.

Optymalny wymiar woreczków Paclan jest tak wymierzony, by zmieściły się w nim typowe produkty spożywcze jak kanapki, owoce czy ciastka. Dodatkowo dla wygody zamykania dołączone są specjalne klipsy, które zabezpieczają żywność przed wyschnięciem.

Wnętrze tornistrów naszych dzieci często pozostawia wiele do życzenia. Rozlane farby, popisane piórniki czy brudny strój gimnastyczny to istne siedlisko bakterii. Nikt z nas nie chce jeść zabrudzonego jedzenia, a już na pewno nie chcemy żeby nasze pociechy miały z nim kontakt. Dlatego drodzy rodzice pamiętajcie nie tylko o przygotowaniu dziecku śniadania do szkoły, ale również o odpowiednim zabezpieczeniu. Woreczki śniadaniowe Paclan niewątpliwie w tym pomogą.

Woreczki śniadaniowe (100szt) cena: 2,39 zł

Przepis na pancakes - amerykańskie naleśniki