W opakowaniu Sałatki Cezar znajduje się kompozycja sałat, której głównym składnikiem jest krucha i soczysta sałata rzymska, chrupiące, ziołowe grzanki oraz delikatny dressing. Całość dopełnia soczysty, grillowany kurczak. Wszystkie składniki sałatki wystarczy polać delikatnym sosem, wymieszać i gotowe! Dla wygody, do opakowania został dołączony widelczyk, który umożliwi spożycie tej smacznej przekąski w pracy lub w podróży. Szybko i przede wszystkim zdrowo, jednym słowem - najlepsze rozwiązanie na idealnylunch lub przekąskę dla każdego.

Fit&Easy to starannie wyselekcjonowane, umyte, osuszone i pocięte kompozycje różnych gatunków sałat, dzięki czemu nadają się do bezpośredniego spożycia. Produkty Fit&Easy są wygodne i łatwe  w przygotowaniu, a wszystkie warzywa, wykorzystywane do ich produkcji, pochodzą wyłącznie od certyfikowanych dostawców.

Dodatkowo wszystkie produkty marki Fit&Easy biorą udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Policz się z cukrzycą, która ma na celu pomóc polskim diabetykom w codziennej walce z chorobą. Na każdym opakowaniu Fit&Easy oznaczonym małym, orkiestrowym sercem znajdują się niezbędne dla cukrzyków informacje dotyczące zawartości wymienników węglowodanowych i białkowo-tłuszczowych w 100 g danego produktu.

Fit&Easy Sałatka Cezar z grillowanym kurczakiem - masa netto 180 g. Cena 8,99