Obróbka termiczna to jedna z podstawowych czynności, którą wykonują kucharze przygotowujący dania na ciepło. Pieczenie, smażenie, gotowanie, duszenie to tylko niektóre ze sposobów serwowania np. mięsa lub warzyw. Jeżeli szukasz urządzeń, które sprostają potrzebom Twojej działalności, a jednocześnie będą niezawodnym wsparciem w realizacji codziennych zamówień, zwróć uwagę na asortyment Hendi dostępny do zakupu przez internet w sklepach takich jak Technica .

Wyposażenie restauracji — piece konwekcyjne Hendi

Menu restauracyjne jest zazwyczaj bardziej rozbudowane niż oferta baru czy kawiarni. Oprócz samych deserów serwowane są przystawki, zupy, dania główne, przekąski. Stąd wyposażanie tego typu lokalu warto rozpocząć od pieca konwekcyjnego Hendi. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwala przyrządzać jednocześnie nawet kilka potraw. Dzięki działaniu pary i odpowiednio rozmieszczonym wentylatorom, dania dochodzą idealnie i równomiernie, a zapachy nie mieszają się.

Pieczenie to tylko jeden ze sposobów obróbki termicznej. Jeśli w menu Twojej restauracji znajdują się frytki czy inne dania typu fast food, powinieneś także zaopatrzyć się w frytkownicę Hendi.

Kawiarnia — patelnie i gofrownice Hendi

Kawiarnia, choć dysponująca zazwyczaj krótkim menu, skoncentrowanym na napojach, w swojej ofercie zazwyczaj ma ciasta, desery, lody, naleśniki, gofry. Do ich przyrządzenia potrzebujesz profesjonalnego, małego AGD, a więc:

  • patelni Hendi,
  • gofrownicy Hendi,
  • podgrzewacza.

Do serwowania dań niezbędne okażą się:

  • naczynia, w tym talerzyki, miseczki,
  • sztućce,
  • koszyczki z pojemnikami na przyprawy,

Proponowane rozwiązania marki Hendi odznaczają się nie tylko wysoką jakością, ale też estetyką, która zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających. Choć wydawać by się mogło, że wygląd podgrzewacza Hendi czy gofrownicy nie ma większego znaczenia, to jednak w pracy na kuchni także liczy się design. Solidne komponenty są odporne na działanie wysokich temperatur, tłuszczu, wilgoci, częstego mycia i dezynfekcji. Ponadto wykazują energooszczędne działanie (np. piece konwekcyjne Hendi zużywają znacznie mniej prądu niż ich tradycyjne odpowiedniki).

O marce Hendi

Już od 1934 roku Hendi dostarcza profesjonalne rozwiązania dla gastronomii w całej Europie. W Polsce szczególną popularnością cieszą się frytownice Hendi oraz piece tej marki, ponieważ prezentują doskonały stosunek ceny do jakości. Dostępne w różnych rozmiarach czy pojemnościach akcesoria holenderskiego producenta pozwolą Ci stworzyć idealne wyposażenie swojego lokalu. Tak pod względem przygotowania dań czy ich serwowania możesz liczyć na zachowanie najwyższych standardów, które na pewno docenią goście.

Patelnie hendi, podgrzewacze Hendi, kuchenne przybory, barmańskie akcesoria. Bez względu na to, czego potrzebujesz, aby prowadzić swój gastronomiczny biznes możesz zaufać doświadczeniu oraz renomie tego producenta. Jeśli zależy Ci na nowoczesnych rozwiązaniach i klasycznym, ponadczasowym wyglądzie zastawy czy sprzętów kuchennych, na pewno zainteresujesz się propozycjami Hendi. To kompleksowa oferta dla właścicieli restauracji, barów, kawiarni, punktów typu fast food oraz innych, gdzie serwuje się napoje i potrawy.