Bdigital to internetowa platforma, której celem jest łączenie influencerów i marek, które poszukują ich do rozmaitych kampanii i akcji. Zamiast wysyłać oferty do poszczególnych firm, możesz po prostu zarejestrować się na stronie i wziąć udział w oferowanych kampaniach.

Dla kogo jest Bdigital?

Nie musisz mieć tysięcy  obserwujących czy ogromnych zasięgów. Nawet jeśli jesteś jeszcze małym twórcą, możesz zarejestrować się na platformie. Wiele marek przy rozmaitych kampaniach szuka właśnie mniejszych twórców, jednym z nich możesz być ty.

Bdigital skierowana jest do twórców, którzy mają własne blogi, działają na Instagramie, Youtube, Facebooku i TikToku. Aby zarejestrować się na platformie musisz mieć na Instagramie konto biznesowe, połączone z fanpagem na Facebooku. Platforma Bdigital służy do łączenia marek i twórców, nie musisz obawiać się, że opublikujemy na twoim koncie lub w social mediach coś, czego nie chcesz.

Jak działa platforma Bdigital?

Co trzeba zrobić, żeby zarejestrować się na platformie? To całkiem proste. Wystarczy wejść na stronę www.bdigital.pl  i stworzyć konto. Klikamy w przycisk Panel Influencera, rejestrujemy się przez Facebooka. Następnie podpinamy do profilu nasze konto na Instagramie, powiązane z kontem na Facebooku. Te dane posłużą nam do weryfikacji konta.

Akceptujemy wymagane zgody i przechodzimy do kolejnego punktu, którym jest podanie maila i wymyślenie hasła do logowania. Następnie musimy wypełnić formularz z danymi – podajemy prawdziwe dane, w przeciwnym razie konto może nie zostać utworzone. Po zakończonym procesie rejestracji, dostaniemy na maila link aktywacyjny. Aktywujemy konto i czekamy na jego weryfikację.

Po weryfikacji, otrzymujemy dostęp do aktualnych kampanii. Zadania proponowane przez marki będą różne – możesz zostać poproszony o zrobienie zdjęcia z opisem na Instagram, napisanie artykułu lub recenzji czy udział w wydarzeniu i zdanie z niego relacji. Jeśli chcesz wziąć udział w kampanii, przygotuj to, o co prosi dana marka. Następnie poczekaj na akceptację twoich pomysłów. Po akceptacji masz 24 godziny na publikację materiału.

Współprace są płatne. Swoje oczekiwania finansowe określisz już na etapie rejestracji, później przy każdej kampanii znajdziesz też informację o wynagrodzeniu. Istnieje również możliwość negocjacji, przy użyciu narzędzia czatu.

Bdigital to miejsce dla wszystkich internetowych twórców, którzy myślą poważnie o zarabianiu na swoich działaniach.