Warto zaznaczyć, że już sama intencja podarowania drugiej osobie spersonalizowanego prezentu to fakt, który każdy doceni. Wybierając upominek, który związany jest z hobby i zainteresowaniami innych, dajemy sygnał, że nie są nam obojętni. Sprawdźcie poniżej, jak przysłowiowe "skarpetki pod choinkę" mogą być idealnym prezentem, jeśli wybieramy odpowiedni wzorek, a także jakie kapcie, T-shirty czy kulinarne plakaty sprawią radość wszystkim foodies.

Skarpetki - dla fanów pizzy i innych przysmaków

Możemy się śmiać, że skarpetki to najprostsze rozwiązanie, jeśli nie wiemy, co podarować wujkowi czy dawno niewidzianym kuzynom. I może być to jeden z gorszych prezentów, kiedy wybierzemy zwyczajny czarny komplet. Jeśli jednak postawimy na oryginalny wzór i dla fanów burgerów czy pizzy kupimy skarpetki właśnie we wzór z ich ulubioną potrawą, możemy być pewni, że będą takie skarpetki nosić z dumą! 

Kapcie dla foodies

Kolejna propozycja, która pod choinką znajdzie swoje miejsce to kapcie - ciepłe, kolorowe i... we wzór, który kojarzy się z ulubionymi smakołykami obdarowanej osoby. W okresie świąt Bożego Narodzenia bez dwóch zdań królują pierniczki, więc kapcie inspirowane korzennymi ciasteczkami na pewno się przydadzą i będę coroczną nową tradycją jako element świątecznego stroju. Wzorów jest jednak jeszcze więcej - owocowe kapcie-truskawki możemy nosić przez cały rok!

 

Śmieszne koszulki

Duży ananas na koszulce, a może śmieszny napis? Foodies lubią epatować miłością do jedzenia i wybranych produktów, więc taki tematyczny T-shirt może stać się ich ulubionym. Wystarczy, że dobierzemy odpowiedni rozmiar, ładnie zapakujemy i prezent gotowy! Śmieszne koszulki z motywem jedzenia znajdziemy zarówno na damskim dziale mody, jak i męskim, a część z nich jest uniwersalna, więc parze miłośników gastronomii możemy kupić identyczne T-shirty!

 

Gastro plakaty dla foodies

Foodies nie tylko chętnie noszą koszulki, skarpetki i kapcie z kulinarnym przesłaniem, ale też lubią otaczać się przedmiotami, które od razu pokazują, że zainteresowanie gotowaniem stanowi ważny aspekt w ich życiu. Warto kupić im gastro plakaty! Bardzo apetyczne, a jednocześnie dostosowane do mieszkania lub domu obdarowanej osoby plakaty, to pomysł na to, jak w prosty sposób sprawić radość nie tylko w trakcie rozpakowywania prezentów.

Kubek w zestawie

Tak ja plakaty, tak bardzo praktyczny i towarzyszący na co dzień będzie kolejny prezent dla foodies. Kubek zawsze będzie trafionym prezentem, ale warto iść o krok dalej i wybrać kubek w zestawie. Możemy dobrać do niego nauszniki, ale też specjalny sprzęt do przygotowania idealnej gorącej czekolady czy szczęśliwą, złotą łyżeczkę. Do wyboru, do koloru! Dobierzmy gotowy zestaw, albo sami go skomponujmy z odręczną notką, dlaczego taki podarunek wybieramy.