Jeśli dziś Twoja lista zadań nie ma końca i nie wiesz nawet, od czego zacząć, pomyśl o ogarnięciu obiadu z pomocą dwóch sprytnych pomocników: Philips Ovi Smart i NutriU. Co jeszcze może pomóc? Piosenka Malwiny Bakalarz, czyli Baku Family, właśnie o tym, co dzisiaj czujesz. I zaczynamy!

Dobry początek

Masz już dość wymyślania przepisów na posiłki, które będą zdrowe, szybkie w przygotowaniu i na dodatek smaczne? Przeszukałaś już w tej sprawie cały internet? Skorzystaj z NutriU – aplikacji od Philips. Znajdziesz tu przepisy na wytrawne i słodkie potrawy na każdy dzień. Wszystko zdrowe, smaczne i proste w przygotowaniu. Dodatkowe źródło inspiracji to serwis pysznosci.pl, które wciąż powiększa bazę dobrych pomysłów na smaczne jedzenie.  Zamiast wymyślać obiad zajrzyj do NutriU lub na pyszności.pl, wybierz któryś z pomysłów i pomyśl, co zrobisz z czasem, który już zaoszczędziłaś i tym, który za chwilę zyskasz dzięki Philips Ovi Smart. Szybciej, zdrowiej, smaczniej.

Philips Ovi Smart piecze, smaży i grilluje powietrzem – i robi to pod wieloma względami spektakularnie! Pieczenie w Ovi Smart trwa o 1.5 raza krócej niż w piekarniku . To oznacza, że mniej czasu spędzisz w kuchni, możesz więc zaplanować jakieś przyjemności dla siebie lub rodziny. Z Ovi Smart można ograniczyć spożycie tłuszczu – dzięki Technologii Rapid Air, przygotowane posiłki zawierają nawet 90% mniej tłuszczu , a dodatkowo zastosowana technologia Fat Removal pozwala usunąć jego nadmiar z ulubionych potraw, na przykład tłustego mięsa, bez straty smaku! Nawet jeśli do smażenia wykorzystasz zaledwie odrobinę oleju, posiłki będą pyszne, chrupiące i soczyste, a jednocześnie lekkie i przygotowane szybciej niż zwykle. Nawet dzieci nie powinny narzekać.

Prosta sprawa na każdym etapie

Gotowanie z Philps Ovi Smart jest tak proste i bezpieczne, że warto do przygotowywania posiłków zaangażować dzieci. Wiadomo, że nic tak nie zaostrza apetytu, jak gotowanie! Technologia Smart Sensing dobierze idealny czas i temperaturę, następnie zaś poinformuje, kiedy potrawa będzie gotowa. Programy Smart Chef umożliwią przygotowanie ulubionych potraw dzieci w super prosty sposób – idealnie ugotuje mrożonki, dania warzywne, mięsa i ryby, a dzięki opcji podtrzymywania temperatury,  ciepły obiad poczeka na dzieci, nawet jeśli wrócą ze szkoły pół godziny później niż zwykle. Dzięki tej funkcji rodzice są gotowi na każdą niespodziewaną zmianę w grafiku. Co dalej? Nadal bezproblemowo: Ovi można myć w zmywarce, więc posprzątanie po obiedzie lub kolacji to tylko chwila. Prościej już chyba nie będzie!

O Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to wiodąca firma działająca w sektorze technologii medycznych, dążąca do poprawy zdrowia ludzi poprzez wsparcie na przestrzeni całego procesu ochrony zdrowia, od prowadzenia zdrowego trybu życia, po zapobieganie, diagnostykę, leczenie i opiekę domową. Philips wykorzystuje zaawansowane technologie oraz dane z badań klinicznych i badania konsumentów, by dostarczać zintegrowane rozwiązania. Firma, której siedziba mieści się w Holandii, jest liderem w dziedzinie diagnostyki obrazowej, terapii wspomaganej obrazowaniem, monitorowania organizmu pacjenta i informatyki medycznej; jest także dostawcą produktów pomagających zachować dobry stan zdrowia oraz produktów stosowanych w opiece domowej. W 2019 roku przychody firmy Philips wyniosły 19.5 mld EUR. Firma zatrudnia około 81 tysięcy pracowników, a jej produkty i usługi oferowane są w ponad 100 krajach. Aktualne informacje o spółce Philips są publikowane na stronie http://www.philips.com/newscenter.