Eksperci kulinarni herbat IRVING przygotowali kilka propozycji orzeźwiających napojów, które doskonale sprawdzą się w upalne, letnie dni. Wystarczy do zaparzonego naparu ulubionego smaku herbaty IRVING dodać kilka kostek lodu, owoce i orzeźwiający napój gotowy. Soczyście owocowe, mrożone herbaty i drinki wyśmienicie smakują i gaszą pragnienie.

Ice tea brzoskwiniowa

Składniki: 4-5 saszetek Herbaty Czarnej Brzoskwiniowej Irving, puszka brzoskwiń, świeże brzoskwinie, cukier do smaku, cytryna/limonka do dekoracji.

Herbatę zaparzyć w 1 litrze wody, dosłodzić do smaku, schłodzić. Szklankę, wypełnioną w ¾ kostkami lodu napełnić herbatą. Dodać plasterki brzoskwiń wraz z sokiem z puszki, dekorować plasterkami cytryny i limonki.

 IRVING Ice tea brzoskwiniowa

Malinowa rozkosz

Składniki: 4-5 saszetek Herbaty Irving Malinowa Polana, mrożone bądź świeże maliny, cukier do smaku.

Herbatę zaparzyć w 1 litrze wody, dosłodzić do smaku, schłodzić. Wysoką szklankę napełnić kostkami lodu (do ¾ wysokości), na wierzch wsypać maliny. Wszystko zalać herbatą i podawać udekorowane miętą.

IRVING Malinowa rozkosz

Francuski pocałunek 

Składniki: 2 saszetki Herbaty Irving Zielona Malinowa, wódka, likier pomarańczowy, pomarańcze.

Do shakera wlać wódkę, zaparzoną, schłodzoną herbatę i likier pomarańczowy. Wszystko wymieszać, przelać do kieliszka z pokruszonym lodem. Krawędzie kieliszka oprószyć cukrem, drink udekorować pomarańczą pokrojona w kostkę.

IRVING_ Francuski pocalunek