Napoje dla sportowców coraz bardziej zyskują na popularności i nie tylko osoby uprawiające czynnie sport zaczynają sięgać po tego typu specyfiki.

 

Firma Olimp Laboratories wprowadza na rynek wyjątkowe i innowacyjne produkty serii GO4IT® - odpowiednio skomponowane napoje o szerokim wachlarzu wysublimowanych smaków zapewnią doskonałe wrażenia smakowe, a unikalne formuły połączeń substancji aktywnych i witamin poprawią kondycję, pomogą w walce z tłuszczem oraz dostarczą energii i witalności. Wszystkie napoje dostarczają idealne ilości składników odżywczych.

Ze składu produktów serii GO4IT® firma Olimp Laboratories maksymalnie wyeliminowała konserwanty i sztuczne dodatki.

 

Napój ISO PLUS™ - najlepsze rozwiązanie problemu przewlekłego zmęczenia i osłabienia spowodowanego brakiem odpowiednich ilości, składu i proporcji minerałów w diecie. Dodatek l-karnityny w składzie napoju poprawia naszą kondycję i pomaga w walce z tłuszczem. ISO PLUS™ - dalej ,więcej, lepiej…..

Pojemność: 500 ml

Smaki: original, tropic blue, watermelon, lemon, fresh apple.

 

CARBO-VIT™ - wyśmienity napój o wysokiej zawartości odpowiednio zestawionych węglowodanów CARBO® w unikalnym połączeniu z witaminami, pokrywającymi nawet 50% dziennego zapotrzebowania organizmu. Poczujesz się rześki i pełen energii nawet po wyczerpującym treningu!

Pojemność: 500 ml

Smaki: cherry, lemon, fresh apple, pear.

 

CARNI LINE™ - 2000 mg l-karnityny w jednej butelce!!

Jedna porcja, czyli 500 ml, napoju CARNI LINE™ zapewnia wysoką dawkę L-karnityny odpowiedzialnej za wspomaganie utraty tłuszczu rezerwowego, wzmacniającej układ krwionośny i poprawiającej kondycję. Sięgając po CARNI LINE™, nie musisz korzystać z dodatkowych preparatów - po prostu delektujesz się smakiem i spalasz zbędny tłuszcz!

Pojemność: 500 ml

Smaki: lemon, watermelon, fresh apple

Sugerowana cena detaliczna to około 2,95 zł

Zobacz również: wygodne i praktyczne bidony na napoje, wodę i izotoniki