#1 Nocny Market - Warszawa

Fanów pysznego jedzenia i napojów pod chmurką kolejny raz kusi w stolicy Nocny Market. I choć pod koniec sezonu w 2018 roku nie było pewne, czy latem 2019 skosztujemy wszystkich dobroci na czterech peronach, to los sprzyja foodies! Od 17 maja do końca września topowe foodtrucki i pop-upy zapraszają na Dworzec Główny przy ulicy Towarowej. Jedzeniowa uczta zaczyna się w okolicach zachodu słońca, od czwartku do niedzieli. Wśród wystawców dobrze znane marki i street foodowi kucharze - m.in. Koreanka Grill, Shrimp House Warszawa, Wołove Love, Sklep z goframi, KURA, Supperlardo, Taco Store, SajgonKa, Melody- Naturalne Lody. Strefa kulinarna to nie wszystkie atrakcje na dworcu! Wieczory umilać będą koncerty, wystawy i strefa lifestyle m.in. z markami ubrań. Dla chętnych również studio tatuażu oraz barber shop. Będzie się działo!

#2 Gastro Fajer - Katowice

Gastro Fajer, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach i Spodek zapraszają na nocny market! A wszystko na tarasach architektonicznej perełki stolicy województwa śląskiego. Zasady podobne jak na Nocny Market - fani ucztowania pod gołym niebem od czwartku do niedzieli w letnie weekendy mogą w jednym miejscu spróbować najlepszego street food'u w okolicy, rzemieślniczych napojów z procentami. Strefa gastro to ok. 15 wystawców z różnych kuchni świata. Różnorodność jest też w strefie barowej - do toastów sprawdzą się piwa kraftowe, jak i koktajle. Dodatkowe atrakcje to muzyka na żywo, występy dj'ów, sztuka uliczna, warsztaty, kino letnie, planszówki. Do wyboru, do koloru!

#3 Nocny Targ Towarzyski - Poznań

Jeśli szukacie towarzyskiego miejsca spotkań przy dobrym jedzeniu w Poznaniu to rozwiązanie nasuwa się jedno - na lato 2019 Nocny Targ Towarzyski. Na terenach dawnych hal naprawczych PKP zbierają się fani i wystawcy streetfoodu, ale dobra szama to tylko początek atrakcji. Na miejscu odbywają się targi kulinarne, koncerty, targi rzemiosła, gry towarzyskie i wiele, wiele innych.  Szansa na spróbowanie jedzenie i picia pod gołym niebem w Poznaniu trwa do końca września, w tygodniu od środy do niedzieli, ale polecamy śledzić na bieżąco wydarzenia w mediach społecznościowych.

#4 Targ Nocny Tęczowa - Wrocław

Uliczne jedzenie i weekendowe smakowanie zawitały do Wrocławia. A wszystko w ramach nowej (miejmy nadzieję dłuższej) tradycji kulinarnej. Na terenie hurtowni spożywczej Społem w majówkę 2019 wystartował Nocny Targ Tęczowa. Najważniejszy punkt miejsca to oczywiście strefa gasto i ponad 20 wystawców, w tym foodtrucki ze słodyczami (churros, lody) i kuchniami świata (burgery, pastrami, taco czy burrito). Do tego napoje wyskokowe, strefa relaksu z leżakami, kino letnie i miejsce do tańca.  Atrakcje dla foodie przy Tęczowej 65 w tym sezonie trwają do końca września 2019.