Kolorowe jajeczka to symbol świąt Wielkiej Nocy. A jedną z metod, która zasługuje na uznanie jest decoupage. Zobaczcie, jak sprytnie można uzyskać piękny taki efekt. Polecamy wideo tutorial, jak zrobić ozdobić pisanki metodą decoupage.
Najlepsze Promocje i Wyprzedaże
LEGO®
Fantastyczny domek na drzewie
LEGO® DUPLO®
LEGO® DUPLO® Budowa
Gabriella
Rajstopy cienkie, wzorzyste
Born2be
Przepiękne Płaszcze na Jesień
Oregano, bazylia, szałwia - można wyliczać dalej, jakie świeże zioła poleca Cristina Catese. Włoska szefowa kuchni i autorka książki "Italia Amore mio" opowiedziała nam, jak wykorzystuje świeże i suszone zioła do gotowania. W atrakcyjnej przestrzeni Studia Od kuchni zdradziła patent m.in. na ziołowy sos ekspresowy do makaronu lub ravioli.
Zwyciężczyni 7. edycji programu MasterChef Junior oczarowała widzów i jurorów. Okazuje się, że do programu zgłosiła się na ostatnią chwilę! A który moment był dla niej najtrudniejszy? Co najbardziej podobało jej się z całej przygody w telewizji? 11-latka specjalnie dla mojegotowanie.pl opowiada o kulisach programu. Przepisy według pomysłów Heli znajdziecie w książce wyd. Słowne "MasterChef Junior. Siódma polska edycja programu".
Andrzej Polan, chef kuchni i autor książek kulinarnych, to pasjonata sezonowych składników. W swojej restauracji "Polana Smaków" opowiedział nam o wyjątkowym sposobie na majowych królów. Przepis na szparagi według Andrzeja Polana to apetyczne połączenie jabłkowego majonezu, chrupiących warzyw i mięsnej posypki. Jakiej dokładnie? Obejrzyjcie wideo poniżej! A więcej przepisów chefa znajdziecie w książce "Cztery pory roku na Polanie Smaków" i magazynie "Sielska Kuchnia".
Cristina Catese, włoska szefowa kuchni i ekspertka w magazynie "Moje Gotowanie", poleca przepis na kotlety z selera korzeniowego. Wspólne gotowanie odbyło się w studiu kulinarnym Od Kuchni w Warszawie. Co ważne - takie bezmięsne kotlety podajemy z chrupiącą sałatką z selera naciowego. A jak to smakuje? Przekonajcie się i zróbcie z nami te pyszności. Przepis z numeru "Moje Gotowanie" 2/2022, składniki poniżej, a wykonanie krok po kroku na wideo.
Majowy numer magazynu "Moje Gotowanie" w sprzedaży! Redaktor naczelna Katarzyna Błońska w rozmowie z redaktor prowadzącą mojegotowanie.pl Magdą Pomorska rozmawia o królu numeru, czyli szczawiu, kwiecistych wypiekach, burgerach i przekąskach na piknik.
Mateusz Gessler, juror w programie "MasterChef Junior 6", to kulinarny obieżyświat. Wraz z rodziną odkrywał ostatnio kuchnię krajów azjatyckich, ale jak sam przyznaje, najbardziej ceni sobie kuchnie babci. Co takiego gotuje? Zobaczcie wideo z planu "MasterChef Junior 6".
Komentarze