Dlaczego warto postawić na zakupy z InPost Fresh?

Rozwój usług z zakresu e-commerce przyczynił się również do powstania firm oferujących możliwość nabywania jedzenia i napojów z dowozem. Ważne jest jednak to, gdzie zrobić zakupy spożywcze online, aby było to maksymalnie szybkie i wygodne. Właśnie z tego powodu dobrym wyborem jest InPost Fresh – jedna z najnowszych usług firmy będącej w czołówce polskich usług kurierskich.

Co przemawia za wyborem akurat InPost Fresh? Przede wszystkim niezwykle rozbudowana sieć urządzeń Paczkomat®, których przesyłkowy gigant ma najwięcej w kraju. Dzięki temu swoje sprawunki można wygodnie odbierać o różnych porach dnia i nocy z automatu zlokalizowanego blisko miejsca zamieszkania. Oprócz tego istnieje możliwość zamówienia produktów do domu. W takim przypadku kurier przywiezie je pod wskazany adres o ustalonej godzinie.

Zaletą InPost Fresh jest ponadto niezwykle łatwy sposób dostępu do usługi. Aby móc z niej korzystać, wystarczy mieć smartfon. Tylko tyle potrzeba, by pobrać aplikację na sprzęt działający na systemie operacyjnym Android lub iOS.

Jakie sklepy są dostępne w InPost Fresh?

Po pobraniu aplikacji w kilka chwil można przejść do robienia zakupów. Pierwszy krok to rejestracja użytkownika. W jej trakcie należy wybrać miejscowość, do której będą dostarczane towary. Co ważne, usługa działa na terenie całej Polski.

Po wpisaniu nazwy miejsca zamieszkania aplikacja sprawdza, czy w wybranej lokalizacji istnieje możliwość zamawiania artykułów spożywczych z partnerskich sieci InPost, czyli marketów Carrefour i Makro. Jeśli nie, użytkownik może zrobić zakupy, wybierając spośród tysięcy produktów w innych okolicznych sklepach.

Jak i co kupować w InPost Fresh?

Kolejny krok po wybraniu dyskontu to już kompletowanie wirtualnego koszyka. W szybkim wyborze produktów pomaga pogrupowanie ich na kategorie. Dodatkowo poszczególne towary da się wyszukiwać, wpisując ich nazwę w wyznaczone pole. Po skończeniu zakupów należy wybrać sposób i termin dostawy.

Na koniec pozostaje przejść do płatności. Do wyboru klient ma przekazanie pieniędzy kurierowi (tylko przy zamówieniu zakupów do domu) oraz uiszczenie kwoty za pomocą przelewu online lub BLIKA. Dużą zaletą zakupów z InPost Fresh jest dostarczenie ich gratis do automatu Paczkomat, jeśli wartość zamówienia przekroczy 40 zł.

Za pomocą aplikacji InPost Fresh da się kupić niemal wszystkie artykuły spożywcze dostępne w sklepach stacjonarnych. Należą do nich m.in. konserwy, wędliny, dania gotowe, przyprawy, przetwory i słodycze. Nabyć można też różnorodne napoje, chemię domową, kosmetyki oraz produkty dla zwierząt domowych takie jak karma.