Udowodniono, że czekolada pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Nadarza się jedyna taka okazja, aby dołączyć do tysięcy szczęśliwych ludzi na dwudniowym, najsłodszym wydarzeniu w środku Warszawy. Zebraliśmy najlepszych producentów słodkości z całego kraju. Twórcy pralin, pasjonaci słodkich wypieków, rzemieślnicy czekolady , mistrzowie ręcznie wytwarzający cukierkowe dzieła. Nasi wystawcy sprostają wymaganiom każdego podniebienia oraz gustu, ponieważ zadbaliśmy, aby w jednym miejscu móc spróbować słodkich dobroci jak i znaleźć odpowiedni prezent dla najbliższych.

Festiwal Czekolady to również okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat. Na uczestników czekają atrakcję – pokazy i szkolenia dla dzieci i dorosłych. O czekoladzie będą opowiadać ludzie dla których miłość do tego smakołyku stała się również sposobem na życie.

Słodka Wystawa? Brzmi kusząco i na pewno będzie prawdziwą ucztą dla oka. W Pałacu Kultury zgromadzimy piękne czekoladowe kreację, torty oraz wszystkie słodkie dzieła o zabarwieniu artystycznym. Wystawę będzie można podziwiać przez całe dwa dni trwania festiwalu nie obawiając się, że roztopi się na naszych oczach.

Zapraszamy osoby kochające wyśmienity smak i wspaniałe towarzystwo. Okres świąteczny powinien zbliżać, przełamy tę barierę odrobiną czekolady.

Mamy dla Was konkurs i 6 podwójnych wejściówek na Festiwal Czekolady. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie "Jaki jest twój pomysł na czekoladowy deser?" pod tym postem na fanpage'u MojeGotowanieNa odpowiedzi czekamy do 4 grudnia 2019.

REGULAMIN

Festiwal Czekolady

Pałac Kultury i Nauki, Warszawa

7-8 grudnia 2019

godz. 10-18

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1415479051924057/