Klasyczna cold brew tea pochodzi z kraju Kwitnącej Wiśni i wymaga odpowiedniego zaplanowania parzenia liści herbaty. Ten wkład pracy wart jest zachodu, ale nie zawsze idzie w parze z naszym stylem życia i potrzebami. Kiedy przychodzi ochota na herbatkę na zimno, warto sięgnąć po produkty, które w szybki i bardzo prosty sposób umożliwiają jej przygotowywanie. Produkty od marki Herbapol będą rozwiązaniem idealnym – do podania napoju potrzebna jest tylko zimna woda.

Herbatka na zimno – praktycznie i pysznie!

W upalne dni mało kto myśli o wykorzystywaniu wrzątku do przygotowania napojów, a często nie mamy nawet takiej możliwości – szczególnie na górskim szlaku, dłuższym spacerze z dziećmi czy w trasie, w samochodzie. Herbatka na zimno marki Herbapol nie wymaga zalania jej wrzątkiem – porcje suszu owocowo-ziołowego zalewa się zimną wodą, aby po paru minutach uzyskać aromatyczny, smakowity napój. Dzięki temu nie musimy czekać aż napój wystygnie i możemy pić go od razu. Mając butelkę wody mineralnej i praktyczny bidon jesteśmy w stanie zrobić herbatkę na zimno ekspresowo i właściwie w każdych warunkach. 

Truskawka i rabarbar czy mięta z mango?

Herbatki na zimno są świetną propozycją na lato, ponieważ wakacyjny czas kojarzy nam się z owocowymi nutami i sezonowymi pysznościami. W końcu to właśnie od czerwca do sierpnia mamy wysyp najrozmaitszych owoców. Ich smak i aromat zamknięty w praktycznych torebkach znajdziemy w produktach Herbapol. Herbatka na zimno o smaku truskawki z rabarbarem to 100% polskiego lata i smak naszego dzieciństwa. Z kolei herbatka na zimno mięta z mango już po pierwszym łyku wspaniale orzeźwia i zaskakuje delikatnie egzotycznym smakiem. Jeśli do szklanki z napojem dodamy kostki lodu – przyjemność z konsumpcji będzie jeszcze większa! A kiedy nadchodzi babie lato i myślimy już o cieplejszych ubraniach? Wtedy herbatka na zimno w owocowej wersji będzie miłym i jakże prostym przedłużeniem wakacyjnych wspomnień.

Herbatka na zimno - napój dla rodziny

Herbatka na zimno to napój, który nie tylko pysznie smakuje, ale pokazuje najmłodszym i ich rodzicom, jak łatwo eksperymentować w kuchni i poza nią. Z torebki zalanej zimną wodą powoli wydobywa się esencja i kolor – nie tylko przy pierwszym przygotowaniu na zimno robi wrażenie wizualne! Praktyczne przygotowanie to ułatwienie dla zabieganych rodziców – opakowanie herbatki na zimno Herbapol to 20 kopertek, które nie zabierają dużo miejsca. Możemy więc zapakować je do torebki, plecaka czy… piknikowego kosza. Kultowy napój w orzeźwiającej wersji – to zdecydowanie opcja na rodzinne spotkanie, jak i wyprawy.